П Р О Г Р А М А Виготовлення технічної документації з експертно-грошової та нормативно-грошової оцінки земель Добромильської міської ради на 2023 рік.

Дата: 30.01.2023 11:35

« ЗАТВЕРДЖЕНО»

рішення сесії  №2838 від «24»січня 2023 року

______________ П.Куляс

П Р О Г Р А М А

Виготовлення  технічної документації  з експертно-грошової та нормативно-грошової оцінки земель  Добромильської міської ради на 2023 рік.

м.Добромиль

2023р.

Програми   „ Виготовлення  технічної документації  з експертно-грошової

Та нормативно-грошової оцінки земель Добромильської міської ради  на 2023 рік ’’

Ініціатор розроблення програми

Добромильська міська рада Самбірського району Львівської області

1.

Дата, номер документа  про затвердження програми

Рішення сесії Добромильської міської ради №2838від 24.01.2023р.

Розробник програми

Виконавчий комітет Добромильської міської  ради Самбірського району Львівської області

Відповідальний виконавець програми

Добромильська міська рада Самбірського району Львівської області

Учасники програми

-

Термін реалізації програми

2023 рік

7.

Загальний обсяг фінансових
 ресурсів, необхідних для реалізації
 програми, тис. грн., всього,

142,5 тис.грн.

7.1

у тому числі:

коштів міського бюджету

142,5 тис.грн.

Секретар міської ради                                       О.Мацько

1.Загальні положення.

Ця програма розроблена розроблена  на підставі ст.44 Закону України  „Про місцеве самовроядування в Україні.” та Закону  України „Про місцеві державні адміністрації”.,Бюджетного кодексу України,і базується на виконання положень Земельного кодексу України, законів України „Про ринок земель”,” „Про внесеня змін до деяких законодавчих актів України” від 03.06.2008р. №309-У1,Закон України „Про оренду землі „,рішення Львівської обласної ради № 339 від 31 березня 2005року „Про затвердження тимчасового положення про порядок продажу у власність  земельних ділянок та права їх оренди для здійснення  підприємницької діяльності   на території Львівської області,рішення колегії Львівської ОДА від 22.09.2006р. №44 „Про забезпечення  дотримання вимог законодавства вимог законодавства в сфері  земельних відносин і землекористування та вдосконалення місцевих нормативних актів з питань розвитку земель.”

Земельні перетворення в місті –процес складний,який потребує детально продуманих кроків і зусиль з боку  землеворядної служби.Продаж земельних ділянок на аукціонах чи надання земельних ділянок в оренду збільшить дохідну частину бюджету.

2.МЕТА ПРОГРАМИ.

Гарантування прав власності на землю,одержання значного економічного ефекту за рахунок  продажу земельних ділянок державної та комунальної власності,забезпечення земельного обігу,на розширення  бюджету розвитку міста (ст.71 п.1.Бюджетного кодексу)проведення аукціонів та конкурсів із метою надання (продажу) земельних ділянок , диференцуійованих ставок земельного податку , орендної плати за землю шляхом введення в дію грошової оцінки земель м.Добромиля, оформлення і видача державних актів , проведення розмежування земель державної та комунальної власності міста, попередження явищ та покращення екологічного стану прибережних смуг річок.

3.ЗАВДАННЯ

Основними завданнями земельного відділу Добромильської міської ради являються:

-наповнення місцевого бюджету за рахунок продажу земельних ділянки , які перебували  в оренді для її подальшого викупу;

-впровадження грошової оцінки земель;

-розроблення заходів, щодо розмежування земель права державної та комунальної власності;

-здійснення державного контролю за використанням та охороною земель;

-проведення робіт  по інвентаризації земель, органів  державного  управління , освіти, культури, охорони здоров»я.Приватизації земельних ділянок;

-розроблення  проектів  по  встановленню  водоохоронних зон і  прибережних  захисних  смуг річок  і водоймищ;

4.ПЛАН  ЗАХОДІВ   І  БЮДЖЕТ  ПРОГРАМИ

На виконання  завдання  даної  програми  необхідно  фінансове  забезпечення  для  реалізації передбачених  заходів.

Зокрема, на  проведення інвентаризації  земель, грошової  оцінки  земель  несільськогосподарського  призначення  в  межах  та за  межами населеного  пункту .

Виготовлення  технічної  документації  та  паспортів  на  організацію та  проведення  земельних  аукціонів (конкурсів).

Потреба у фінансуванні 142,5 тис. грн.

5.  ПРИКІНЦЕВІ  ПОЛОЖЕННЯ

За умови виконання  заходів  даної  Програми, забезпечення їх фінансування  Добромильська  міська  рада матиме  можливість  забезпечити щирокий розвиток  приватного  землекористування  ,  розв’язання  іпотеки  землі розвитку с/г  підприємств  ринкового  типу, а  також  розмежування земель  державної  та комунальної  власності , зростання  економічного  потенціалу  земель   у  місті, удосконалення порядку  справляння  плати  за  землю  , активного  розвитку  орендних  земельних  відносин ,  надходження коштів  до  місцевого  бюджету.

Секретар міської ради                                                        Мацько О.С.

до програми Виготовлення  технічної документації

з експертно-грошової та нормативно-грошової оцінки земель

Добромильської міської ради на 2023 рік

Ресурсне забезпечення

до програми виготовлення  технічної документації

з експертно-грошової та нормативно-грошової оцінки земель  Добромильської міської ради на 2023 рік (тис. грн.).

Назва завдання

Виконавці заходу,

показника

Джерела та обсяги фінанансування на 2022 рік, тис.грн.

Місцевий бюджет

Обласний бюджет

Виготовлення  технічної документації   з експертно-грошової оцінки земель

Добромильська міська рада