Зміст програми

“24 ”січня 2023 року №2838

Петро КУЛЯС

фінансування 8 Державного пожежно-рятувального загону

Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій  у Львівській області на 2023 рік

Добромильською міською радою

Самбірського району

ПАСПОРТ ПРОГРАМИ

Розробники Програми:

8 ДПРЗ  Головного управління Державної служби України  з надзвичайних  ситуацій  у Львівській області

2.

Термін реалізації Програми:

2023 рік

3.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього

у тому числі:

3.1.

коштів місцевого бюджету

3.2.

коштів інших джерел

2. НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Програму на придбання обладнання для встановлення системи відео нагляду в 57 ДПРП м.Добромиль та придбання металопластикових вікон та дверей для потреб 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області на 2023 рік (далі-Програма) розроблено на виконання ст. 93 Кодексу цивільного захисту України (фінансування заходів у сфері цивільного захисту здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, коштів суб’єктів господарювання, інших не заборонених законодавством джерел). ДСНС у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції та законів України, актами Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства. Президентом України та Кабінетом Міністрів України на Державну службу України з надзвичайних ситуацій і територіальні Головні управління покладено функції забезпечення пожежної безпеки, запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних   ситуацій   техногенного   та   природного характеру, що й здійснює наша служба.

3.ОБГРУНТУВАННЯ ПРОГРАМИ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також гідрометеорологічної діяльності. Основним завданням ДСНС є реалізація державної політики у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також гідрометеорологічної діяльності.

Враховуючи те, що на сьогоднішній день в пожежно-рятувальних підрозділах ГУ ДСНС України у Львівській області не достатньо коштів на придбання вище переліченого на виконання ст. 93 Кодексу цивільного захисту України (фінансування заходів у сфері цивільного захисту здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів, коштів суб’єктів господарювання, інших не заборонених законодавством джерел), з урахуванням пріоритетних напрямків, які забезпечують ефективне виконання функцій покладених на службу щодо цивільного захисту та аварійно-рятувальної служби.

4. ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМИ,

НА РОЗВ’ЯЗАННЯ ЯКОЇ СПРЯМОВАНА ПРОГРАМА

8 ДПРЗ  фінансується з державного бюджету, у зв'язку з обмеженим фінансуванням Головне управління ДСНС України у Львівській області не в змозі в повному обсязі забезпечити заходи з енергозабезпечення(заміна дерев’яних дверей та віконних рам на металопластикові) та встановлення системи відеонагляду підрозділів 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області, що у свою чергу впливає на економію коштів на енергоносії та контроль за підпорядкованими підрозділами - тому зважаючи на успішну практику органів місцевого самоврядування багатьох інших ОТГ та районів щодо покращення роботи підрозділів ДСНС України потрібно залучати кошти місцевого бюджету.

5. МЕТА ПРОГРАМИ ТА ШЛЯХИ ЇЇ ВИКОНАННЯ

Головною метою Програми є економія коштів на енергоносії та контроль за підпорядкованими підрозділами.

Програмоювизначенонапрямидіяльності, щозабезпечуютьїїреалізацію в межах коштів, виділених на цю мету.

6. ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ

Придбанняобладнання для встановлення системи відеонагляду та придбання металопластикових вікон та дверей для потреб підрозділів 8 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Львівській області відповідно до чинного законодавства України та вимог стандартів.

7. ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Зменшення перевитрат коштів на енергоносії (підтримання температурного режиму в підрозділах) та контроль за підрозділами.

8. ФІНАНСУВАННЯ ПРОГРАМИ

Фінансування заходів, передбачених Програмою, здійснюється із загального фонду місцевого  бюджету на 2023 рік.

Орієнтовні обсяги фінансових витрат на організацію та проведення заходів наведено у таблиці.

Фінансування Програми здійснюється шляхом передачі субвенції з місцевого бюджету до державного бюджету.

9. ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ

До Програмиможебутивнесенізміни та доповнення при уточненнімісцевого бюджету.

10. РЕСУРСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПРОГРАМИ

Обсягкоштів, якіпропонуєтьсязалучити на виконанняпрограми

Етапи виконання програми

Усьоговитрат на виконанняпрограми

2023 рік

Обсягресурсів, усього,

у тому числі:

Місцевий бюджет

Іншікошти

11.ЗАВДАННЯ І ЗАХОДИ З ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ

Орієнтовний обсяг  витрат

(грн.)

Протягом 2023 року

1.

Придбання обладнання для встановлення системи відеонагляду.

грн.

2.

Придбання металопластикових дверей та вікон.

300 000.00 грн.

Всього на виконання Програми

СекретарДобромильської

міської ради                                                                               ________________