Інформує РЦЗ

Дата: 19.10.2022 16:36
Кількість переглядів: 180

Фото без опису

Фінансування страхувальників а  застрахованих осіб за 9 місяців 2022 року

 

Шановні страхувальники, у цей непростий для нашої держави час військової агресії Фонд соціального страхування України продовжує виконувати одне із основних своїх статутних завдань – турботу про людей праці та здоров’я застрахованих осіб, адже саме Фонд надає матеріальне забезпечення застрахованим особам, страхові виплати і соціальні послуги потерпілим на виробництві та внаслідок професійного захворювання, займається профілактикою нещасних випадків на виробництві, забезпеченням медичною реабілітацією застрахованих осіб та членів їх сімей.

Старосамбірське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області інформує, що за 9 місяців 2022 року профінансовано коштів для виплат допомог застрахованим особам і потерпілим від нещасного випадку на виробництві та профзахворювання у сумі 12783,00 тис. грн, в тому числі:

         - допомога по тимчасовій непрацездатності – 4504,4 тис. грн;

         - допомога по вагітності та пологах – 4059,0 тис. грн;

         - допомога на поховання – 28,7 тис. грн;

         - оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм – 170,2 тис. грн;

         - щомісячні (регресні виплати) потерпілим – 2884,8 тис. грн;

         - виплати в разі втрати годувальника – 250,2 тис. грн;

         - медична та соціальна допомога потерпілим – 444,5 тис. грн;

         - одноразова допомога потерпілим та членам їх сімей – 268,2 тис. грн;

         - допомога у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності до відновлення працездатності або встановлення інвалідності – 173,0 тис. гривень.

 

Для зниження рівня захворюваності наймані працівники можуть скористатися можливістю, наданою Фондом соціального страхування України, – пройти курс лікування у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за власним вибором. Термін лікування в реабілітаційному відділенні, необхідний для відновлення здоров’я та працездатності застрахованої особи, визначається лікуючим лікарем та ЛКК, але не більш ніж 24 дні. На час перебування застрахованої особи у санаторно-курортному закладі їй надається листок непрацездатності. Відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей проводиться Фондом соціального страхування України.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами:

(238) 21-4-91, 21-4-43, 21-3-67 – м. Старий Самбір;

(263) 3-21-42 – м. Турка.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано