Поповнення автопарку пожежно-рятувального підрозділу м. Добромиль

Дата: 11.10.2022 14:44

Кілька днів тому автопарк нашого пожежно-рятувального підрозділу в місті Добромиль поповнився повнопривідний пожежним автомобілем підвищеної прохідності STAR 266 з комплектом пожежно-технічного спорядження та бойового одягу рятувальників. Даний автомобіль і спорядження в якості гуманітарної допомоги надала Гміна Оструда з Республіки Польща, війт гміни Богуслав Фіяс та пожежні добровольці цієї гміни за сприяння керівництва Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області. Пожежний автомобіль ще донедавна служив в Добровільній пожежній охороні села Смикувко. Пожежні " стражаки" ДПО Смикувко під керівництвом гмінного коменданта ДПО Кшиштофа Ручинські, подолавши цим автомобілем понад 600 кілометрів, 23 вересня доставили даний автомобіль в пожежну частину міста Перемишль. Після оформлення всіх митних формальностей пожежний автомобіль був доставлений у Добромиль польськими колегами добровольцями з Перемишльського повіту в складі: Войцеха Пельца, Каміла Казєчко та Міхала Костецкі.Слід також відзначити, що за сприяння коменданта Державної пожежної охорони міста Перемишль Богуслава Щурко  також було додатково надано в якості гуманітарної допомоги гідравлічний комплект інструменту ( маслостанція і розтискачі). Добромильська громада щиро дякує нашим польським друзям за надання цієї допомоги, що надасть змогу значно покращити рівень безпеки в нашій громаді. Дякуємо пожежним і народу Польщі за підтримку та  допомогу у спільній боротьбі з російським агресором. Разом до перемоги!