Відбудеться IV-те пленарне засідання 12 (позачергової) сесії Добромильської міської ради

Дата: 07.10.2022 20:47

ОГОЛОШЕННЯ

У вівторок, 11 жовтня 2022 року відбудеться ІV-е пленарне засідання 12 (позачергової) сесії Добромильської міської ради.

Запрошуємо депутатів міської ради до участі.

Пропонований порядок денний ІV -го пленарного засідання дванадцятої (позачергової)  сесії Добромильської міської ради VIII скликання

1. Про внесення змін до  міського бюджету на 2022 рік

Доповідач : О.Городиська , начальник фінансового відділу Добромильської міської ради

2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Добромильської міської ради за І півріччя 2022 року.

3. Про затвердження Програми підтримки в/ч А-7371 Сил територіальної оборони України на 2022-2023 роки.

4. Про внесення змін до структури відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради

Доповідач: Г.Саврей, начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради

5.Про реорганізацію шляхом приєднання Добромильського центру дитячо-юнацької творчості Добромильської міської ради.

6. Про затвердження угоди  про транскордонну співпрацю між Добромильською міською радою Самбірського району Львівської області (Україна) та гміною Фредрополь Перемишльського повіту Підкарпатського воєводства (Республіка Польща)

Доповідач: Т.Терлецька, перший заступник міського голови

7. Про приєднання Добромильської міської ради до Асоціації «Карпатский Єврорегіон - Польща»

Доповідач: Т.Терлецька, перший заступник міського голови

8. Про внесення змін до рішення Добромильської міської ради №78 від 19 березня 2021 року «Про затвердження переліку адміністративних послуг що надаються через центр надання адміністративних послуг Добромильської міської ради».

Доповідач: С.Пода, начальник відділу ЦНАП Добромильської міської ради

9.Про затвердження проекту детального   планування  території  земельної ділянки  для обслуговування  власної нежитлової будівлі  по вул.Костюшка,5 в смт.Нижанковичі  та надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою   щодо відведення земельної ділянки  для передачі в оренду.

Доповідач :Р.Попитак, голова постійної депутатської комісії з питань врегулювання земельних відносин.

11. Про внесення змін до рішень сесій Добромильської міської ради Львівської області»

12.Про внесення  змін  до діючих  договорів оренди землі  з ПрФТ «Київстар» на ТОВ  «ЮТК» ,що знаходяться на території Добромильської міської ради ,шляхом укладання трьохсторонніх угод про внесення змін та заміну  сторони по існуючих  договорах  в с.Боршевичі,с.Товарна.

13. Про надання дозволу  Груці Володимиру Івановичу  на виготовлення експертної оцінки  земельної  ділянки  в м.Добромилі по  пл.Ринок,11 б площею 179 кв.м.

14. Про надання дозволу на виготовлення детального плану території для будівництва та обслуговування нежитлових  будівель в м.Добромилі по вул. Мазепи,3

15.Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації в с.Нове місто вул..Центральна 49 а

16.Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінкинежитлової  будівлі  в с.Болозів  вул.Шевченка,48 , що підлягає  приватизації  шляхом  викупу через аукціон.

17. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди  для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій  ТОВ «Юкрейн Тауер Компанія»:

-в с.Міго

-в с.Посада Новоміська

18.Про затвердження технічну документацію із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0225 га  та передати в  оренду  терміном на 25 років для обслуговування базової станції стільникового зв’язку ПрАТ «ВФ Україна».

19.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки  А Т «Укргазвидобування»площею 2,9027 га

20.Про припинення  права постійного користування земельною  ділянкою комунальної власності   А Т «Укргазвидобування» площею 0,0817 га  у зв’язку з передачею котельніу власність Добромильської міської ради.

21.Про надання дозволу на виготовлення  детального плану території  земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів біля багатоквартирного будинку в в смт.Нижанковичі  по вул.Щевченка.,12 а.

22.Про затвердження проекту  землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для передачі в оренду ТзОВ «Чумак»  за адресою :смт.Нижанковичі, вул.Перемоги,2.

23. Про затвердження проекту  землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  для передачі в оренду ТзОВ «Чумак»  за адресою : смт.Нижанковичі,вул.Міцкевича,95 та вул.Міцкевича,140 для розміщення  та експлуатації основних ,підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної,машинобудівної та  іншої промисловості.

24.Про надання дозволу  Нижанковицькому  професійному ліцею на виготовлення проекту  землеустрою щодо відведення  земельних ділянок  для передачі в постійне користування  .

25. Про надання  дозволу  ФГ Світанок  на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо інвентаризації  земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,не витребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) на території Добромильської міської ради.

26. Про набуття  у власність Добромильської міської ради активів, що  передаються від ГПУ «Львівгазвидобування» і задіяні в процесі забору води та водопостачання та активів необхідних для обслуговування об’єктів житлово-комунального господарства в с.Міженець

Доповідач :Т.Терлецька, перший заступник міського голови.

27. Різне.