Розпорядження про скликання 11 (позачергової) сесії Добромильської міської ради

Дата: 21.02.2022 15:07

Відповідно до розпорядження міського голови від 22 лютого 2022 року №15 на пятницю.25 лютого, скликано одинадцяту (позачергову) сесію Добромильської міської ради.

ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

САМБІРСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  21 лютого 2022 року                        м.Добромиль                                           №15

Про скликання одинадцятої (позачергової )сесії

Добромильської міської ради VIII скликання

Відповідно до п.7 ст.26 Регламенту, ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1. Скликати одинадцяту (позачергову) сесію Добромильської міської ради VIII скликання 25 лютого  2022 року  о  10:00 годині в приміщенні Добромильської міської ради.
  2. На розгляд сесії винести наступні питання:
    1. Про внесення змін до  міського бюджету на 2022 рік (спрямування вільного залишку що утворився станом на 01.01.2022року)

Доповідач : О.Городиська , начальник фінансового відділу Добромильської міської ради

1. Про внесення змін до  міського бюджету на 2022 рік (перерозподіл в межах головних розпорядників)

2.3. Про внесення змін до рішення сесії Добромильської міської ради №2272 від 16 грудня 2022 року  «Про затвердження цільових програм та положень  на 2022 рік»

2.4.Про затвердження звіту про виконання міського бюджету Добромильської міської ради за 2021 рік.

2.5. Про звернення Добромильської міської ради.

Доповідачі : ініціатори звернень.

3. Для всебічного вивчення питань винесених на сесію, головам постійних депутатських комісій забезпечити проведення засідань постійних депутатських комісій.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова             /підпис/                                        Петро КУЛЯС