Міжнародна співпраця в ракурсі Україна - Польща - Словаччина

Дата: 24.01.2022 15:15
Кількість переглядів: 713

20-22 січня делегація Львівської області відвідала Словаччину, район Сніна, що в Прешівському краї. В склад Львівської делегації ввійшли: Христина Замула- голова Львівської РДА, Юрій Кміть- радник голови Львівської ОДА Максима Козицького з питань транскордонної співпраці, Олександр Зозуля - голова Перемишлянської ОТГ, Іван Лозинський- голова Рудківської ОТГ, Петро Куляс- голова Добромильської ОТГ та Роман Батючок- директор нацпарку « Королівські Бескиди »(Ст.Самбір). В рамках договору партнерства та співпраці між Прешівським Краєм та Львівською областю українська делегація ознайомилася із адміністративною системою управління в Словаччині, досвідом залучення програм міжнародної технічної допомоги та фінансування проектів із європейських фондів в рамках транскордонної співпраці. Гостей із України привітно зустрічали в адміністрації Снінського району Евальд Штофік, міський голова Сніни Данієла Галандова, директор Національного парку « Полоніни »  пан Мирослав, депутат ради Прешівського краю Душан Гачко. Українська

делегація зробила презентацію Львівської області, обговорили можливості співпраці та партнерства між самоврядними громадами України та Словаччини. В рамках двохденної поїздки Львівська делегація відвідала центр клієнтських процедур в адміністрації, зал урочистих подій та сучасного мистецтва міської ради, оглянули промислову зону Сніни, познайомилися із роботою національного парку, професійної школи/ училища, типової малої місцевої ради- старостатство Улича що на кордоні із Україною. В школі, в якій є напрямок       « охорона фізичних осіб та організацій » вчаться та отримають стипендію 11 студентів із України.

Сторони також обговорили можливості співпраці в нових європейських програмах Україна- Польща – Словаччина, можливості економічної співпраці та залучення інвестицій, підписання партнерських угод між громадами Прешівського краю та Львівської області.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано