Підвищуємо безпеку громади

Дата: 15.12.2021 14:47

На території Добромильської територіальної громади реалізовано ще один проект місцевого розвитку під назвою «Безпечне місто – безпечні жителі. Придбання та встановлення системи відеоспостереження в м. Добромиль Самбірського району Львівської області».

Зокрема, встановлено відеокамери у центральній частині міста на перехресті дороги державного значення Т14-18 Нижанковичі-Самбір-Стрий та дороги загального користування місцевого значення Добромиль-Нагірне. Систему відеоспостереження виведено на центральний пульт в приміщенні міської ради , яку, в свою чергу, інтегровано в загальну систему захисту та відеоспостереження у Львівській області.

Переконані, що реалізований проєкт підвищить  рівень безпеки міста та дозволить запровадити наступні системні кроки з комплексної безпеки життєдіяльності  не тільки населеного пункту, а й усієї  громади.