Центр Дія - інформує

Дата: 08.12.2021 10:02

До вашої уваги соціальна реклама про Гід з державних послуг.

Для інформування про наявні можливості для громадян Мінцифри запускає з 1 грудня 2021 року соціальну рекламну кампанію з серією інформаційних матеріалів про Гід з державних послуг.

Вони доступні за посиланням https://bit.ly/3Ft6tM8

(а саме це є: Макети матеріалів для розміщення на білбордах та сітілайтах). Гід з державних послуг – це єдиний офіційний ресурс, який містить актуальну інформацію про всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування. Завдяки Гіду громадяни можуть дізнатися, як отримати будь-яку державну послугу, не покидаючи домівку та без звернень до посередників. Крім цього, Гід допомагає побороти побутову корупцію, адже озброєний усією необхідною інформацією громадянин може захистити свої права.