Приємні новини

Дата: 06.12.2021 16:13

Під завершення робочого тижня надійшла приємна новина з області. Пункт екстреної медичної допомоги «Добромиль», що базується на території КНП ДМР «Добромильська районна лікарня» та обслуговує території Добромильської та Хирівської міських територіальних громад поповнився двома новими автомобілями марки PEUGEOT BOXER.

В умовах реформування медичної галузі та реформи невідкладної медичної допомоги це саме на часі, адже надання своєчасної та якісної екстреної медичної допомоги запобігає складним перебігам хвороби та в більшості випадків рятує життя наших громадян.

P.S. Автомобілі для пункту екстреної медичної допомоги «Добромиль» придбані за рахунок коштів державного бюджету.