Центр "Жіночі перспективи" - інформаційна стаття.

Дата: 25.11.2021 15:41

В рамках співпраці з органами державної влади і місцевого самоврядування громадська організація «Центр «Жіночі перспективи» з 2011 року за підтримки Міжнародної організації з міграції реалізує проєкти, спрямовані на попередження, запобігання випадків торгівлі людьми та виявлення і надання допомоги особам, які постраждали від злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми.

Сьогодні, 25 листопада стартувала Міжнародна кампанія «16 днів проти гендернозумовленого насильства». Триває вона до 10 грудня і включає знакові дати, серед яких:

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством.

1)      З цією метою ділимося із вами інформаційно-презентаційними матеріалами (відео)з протидії торгівлі людьми, для активного розміщення на власних інтернет/друкованих ресурсах чи друкованої продукції, використання на просвітницько-навчальних заходах.

Посилання на відеоматеріали:

Анімаційний мультфільм «Що таке торгівля людьми?»

5 відео історій постраждалих «Навіть ти»

Важливі дати, які охоплює Міжнародна кампанія:
25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом
2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством
3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня - Міжнародний день волонтера
6 грудня - вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що «вони були феміністками».
9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією.
10 грудня - Міжнародний день прав людини. Цього дня 1948 року уряди країн-членів ООН визнали права людини «на життя, свободу та недоторканість особи для всіх без винятків», підписавши Загальну Декларацію Прав Людини.

В межах кампанії проводяться найрізноманітніші заходи для привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем - подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми, інших форм гендерного-зумовленого насильства та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків.