Привітання з нагоди дня працівників культури

Дата: 09.11.2021 10:41

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

Ми щиро вдячні Вам за активну культурно-просвітницьку діяльність, відданість і сумлінне служіння благородній справі збереження та розвитку джерел духовності, розвиток народної творчості, за невтомний творчий пошук. Без Вас не обходиться жодне свято. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим примножуєте велич нашого краю, возвеличуєте наш край!

Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним і дарує нові життєві перемоги. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям, реалізації творчих мистецьких проектів і невичерпної наснаги!

Міський голова, депутатський корпус

та виконавчий комітет Добромильської міської ради