Нові перспективи 2022 року

Дата: 08.11.2021 14:15

Сьогодні завершується прийом заявок на конкурс ініціатив місцевих карпатських громад - 2022 .

Добромильська міська рада у співпраці з громадськими організаціями та комунальними установами підготовила та подала до участі в конкурсі 3 проєктні заявки, які боротимуться за перемогу в конкурсі. Тематика заявок  різнопланова і спрямована на вирішення проблемних питань у різних сферах. Оскільки конкурс має 4 тематичні напрямки наші заявки стосуються 3-х з них . Це, зокрема, покращення безпекового середовища, підвищення потенціалу громади в туристичній сфері, а також тема медицини, пов'язана з подоланням негативних наслідків небезпечного захворювання COVID-19.

Чекаємо на результативний розгляд та звісно перемогу.

Одним словом ПРАЦЮЄМО.Фото без опису