Вітання з Днем міста!

Дата: 14.10.2021 08:57

Дорогі добромиляни, сердечно вітаємо вас з Днем міста! Вважаємо за честь бути частинкою великої родини нашого славного древнього містечка над Вирвою та разом з вами вкладати свою маленьку лепту в сьогоднішній літопис його багатовікової історії.

Як і ви, радіємо кожному здобутку, кожній позитивній зміні в ньому та кожному досягненню його мешканців.

Отож бажаємо, щоб в цей день нас єднала любов до рідного міста, бажання працювати на його благо і розквіт, нові ідеї, креативні новації для нових звершень в нашому спільному домі.

І нехай  Господь благословляє нас на цьому шляху до успіху й розвитку, оберігає наше місто та його жителів від всяких бід.

Щастя, благополуччя, миру й злагоди в оселях та громаді!

Міський голова, депутатський корпус та виконавчий комітет

Добромильської міської ради