«Створюємо ліси разом»
Дата: 08.10.2021 15:52
Кількість переглядів: 735
08 жовтня 2021 року в Добромильському лісництві ДП «Старосамбірське ЛМГ» в урочищі «Грабівниця» (квартал 9 виділ 29) провелася громадська акція «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».
Під час акції висадити 5 тис.шт молодих дерев породи дуб та явір.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056003/715cfd9d439617a58bd6e9e48e018d59.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056003/c52b3c14f5b2a48f2f6fb9173b773fa5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056003/aaa9db3b1ee177a88bd476a3098e4415.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056003/cfb9e236498e885b4ed31d5de7a29959.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04056003/35bcd398d5a8a79bd5be870ba637699b.jpg)
Коментарі:
Ваш коментар може бути першим :)