Інформація про навчальний процес у закладах освіти Добромильської територіальної громади

Дата: 04.10.2021 18:57

За інформацією відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради   у Добромильській територіальній громаді очно працюють такі заклади освіти:

1. НВК «ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Міженець – ДНЗ ім. о.І.Могильницького» с.Міженець із кількістю вакцинованих співробітників 84,44%;
  2. ЗЗСО І-ІІ ст. с.Тернава із кількістю вакцинованих співробітників 92,86%;
  3. ЗЗСО І-ІІ ст. с.П'ятниця із кількістю вакцинованих співробітників 90,91%;
  4. ЗЗСО І-ІІ ст. с.Солянуватка із кількістю вакцинованих співробітників 82,35%;
  5. ЗЗСО І-ІІ ст. с.Чижки із кількістю вакцинованих співробітників 80,00%;
  6. ЗЗСО І-ІІ ст. с.Боршевичі із кількістю вакцинованих співробітників 82,35%.;
  7. ЗЗСО І-ІІІ ст. смт.Нижанковичі із кількістю вакцинованих співробітників 93,62%.

Від завтра, 5 жовтня, до звичайного навчального процесу повертається "Опорний ЗЗСО І-ІІІ ступенів м.Добромиль" - більше 80% вакцинованих.

Дошкільні заклади м.Добромиль,смт.Нижанковичі,с.Нове Місто працюють у звичному режимі.

Висловлюємо вдячність педагогічним колективам за розуміння та важливість проведення очного навчально-виховного процесу.