Свято УРОЖАЮ - 2021

Дата: 20.09.2021 12:05

НА ДОБРОМИЛЬЩИНІ ПРОВЕЛИ ТРАДИЦІЙНЕ СВЯТО УРОЖАЮ 2021

V ювілейне і традиційне Свято Урожаю відбулось і навіть примхлива погода не стала на заваді його проведенню.

Відкрив свято за традицією  міський голова Петрол КУЛЯС. Почесними гостями на урочистостях були заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій БУЧКО, Народний депутат України Олег СИНЮТКА,  заступник голови Самбірської районної ради Андрій ГИЧКА, заступник голови Самбірської райдержадміністрації Павло ГРАБСЬКИЙ.

У своїх виступах кожен з присутніх дякував людям, які обрали нелегкий, але водночас такий потрібний усім шлях – працювати на землі та вирощувати  хліб і все те, що потрібне до нього на столі кожній сім’ї. А їх, на території Добромильської ТГ, не так уже й мало.

ФГ "Прогрес ДВ"

ФГ "Партика"

ФГ "Агро-Захід"

ФГ "Долина"

ФГ "Екополе"

ФГ "Зоря"

ТзОВ" Агро - Оптіма"

ТзОВ "Норбілк Агрі"

ФГ "Дутко"

ФГ "КТС"

ФГ "Надія"

ФГ "Максим Юрій"

СОК "Сільські послуги  БМ"

СОК "Файні Сусіди", тепличне господарство "Полуничні пагорби"

ФГ "Світанок ВМ"

ПАФ "Купала"

ФГ "Древняк"

ТзОВ "Агро Л В Лімітед"

ФОП "Лазор  Мирослав Мирославович "

ПП "Куляс Роман Осипович"

ППА "Добробут"

ФОП "Цибулька Микола Романович"

ФГ "Влад 2017"

Сироварня "Молочне ранчо"

Саме для цих господарів та господарств кожен старостинський округ презентував коровай, а міський голова вручив грамоти та подарунки.

На святі традиційно були представлені виставка виробів майстрів народних промислів, святковий ярмарок продукції сільськогосподарських та фермерських господарств району. Кожен бажаючий міг пройти своєрідний гастротур, вміло представлений господинями 7 старостинських округів.

І яке ж свято без концертної програми. Цьогоріч окрім, виступів місцевих колективів художньої самодіяльності, усі мали можливість послухати та насолодитись співом Народного артиста України Івана Поповича, який приїхав на запрошення депутата Львівської обласної ради Михайла ГИЧКИ  та Заслуженого артиста України, фіналіста проєкту «Голос країни» Назара Савка.

Одним словом свято «ВДАЛОСЬ».