Zoom - нарада

Дата: 07.09.2021 14:26

Відбулась нарада за участі А.Годика, першого заступника голови ЛОДА, О.Паски, керівника департаменту освіти та науки ЛОДА  та керівників ТГ Львівщини. Питання, яке потребувало нагального обговорення стосувалось роботи закладів освіти в умовах посилення карантинних заходів. На Львівщині, на жаль, фіксується збільшення захворюваності на  COVID -19. Найкращим способом уберегтися або полегшити перебіг захворюваності є вакцинація. Саме про низький рівень вакцинації педагогічних працівників йшлося на нараді. Тому, за підсумками наради  встановили своєрідний дед-лайн покращення показників з вакцинації педагогічних працівників - до кінця поточного тижня. Це  в подальшому дозволить визначатись та приймати рішення щодо  роботи  закладів освіти та умов навчання учнів.

P.S. В Добромильській ТГ з 335 працівників освіти відсоток вакцинації становить 23%, що є нижче показника вакцинації в цілому по області, який становить відповідно 40% - І щеплення і 32% - ІІ щеплення.