Інформація про реалізацію проєктів місцевих ініціатив

Дата: 01.09.2021 10:33

В Добромильській міській територіальній громаді триває реалізація проектів конкурсу місцевих ініціатив. В рамках одного з них проведено капітальний ремонт автобусної зупинки  в с.Передільниця. Основна вимога до підрядника, окрім якісного виконання робіт, під час проведення ремонту  зберегти існуючу мозаїку.

В рамках реалізації проєктів конкурсу місцевих ініціатив у 2021 році на території Добромильської міської територіальної громади заплановано капітально відремонтувати автобусні зупинки в с.Болозів та с.Дроздовичі, а також придбати та встановити нові  в  с. Боршевичі, с. Конів, с.Міженець, с.Чижки, с.Посада-Новоміська.

p.s. Конкурс місцевих ініціатив проводиться щорічно Львівською обласною радою та має на меті вирішувати проблеми громади локального характеру. Передбачає поєднання солідарного фінансування з обласного, місцевого бюджетів та обов’язковий внесок спонсорів та громади.

Цьогоріч на території Добромильської міської територіальної громади реалізується 19 таких ініціатив.