Відбулася сесія Добромильської міської ради

Дата: 20.08.2021 12:27

19 серпня 2021 року відбулось ІІ-е пленарне засідання сьомої сесії Добромильської міської ради.

Серед основних питань,які обговорювались та були затверджені депутатами  були: внесення змін до міського бюджету в частині виділення коштів на співфінансування Нової української школи, придбання комп'ютерів для педагогічних працівників та придбання шкільного автобуса  Окрема тематика, яка розглядалась, медична. Депутати затвердили фінансовий план закладу на 2022 рік, структуру КНП ДМР "Добромильска районна лікарня", а також затвердили Програму фінансування підприємства, яка дозволить фінансувати заробітну плату працівникам, якщо такі кошти будуть виділені з місцевого бюджету. Піднято також питання виплати заборгованості з заробітної плати, під час розгляду якого обранці одноголосно зійшлись на тому, щоб підготувати та скерувати відповідне звернення до вищих керівних органів влади. Окрім цього, затверджено Стратегію розвитку Добромильської ТГ, а також положення про порядок звітування посадових осіб міської ради.