Проведення поминальних заходів на Саліні

Дата: 29.06.2021 09:32

Звернення

до громадськості!

Цьогоріч Український народ відзначатиме тридцяту річницю своєї Незалежності. І сьогодні ми усвідомлюємо те, якою дорогою ціною далася нам Незалежність. На вівтар свободи поклали свої голови мільйони синів та дочок матері - України.

Серед тих чиї зойки і стогін, чий пекучий біль і розтерзані душі, чиє невимовне страждання відлунюють і будуть вічно відлунювати у серці кожної чесної людини – жертви більшовицького комуністичного режиму, що в урочищі Саліна поблизу Добромиля на Львівщині.

Напередодні, і у перші дні війни 1941року між фашистською Німеччиною  та більшовицьким Совєтським Союзом понад три тисячі свідомих українців були по-звірячому вбиті та скинуті в соляні шахти Саліни, котра до війни забезпечувала сіллю  значну  частину   Європи.

Запрошуємо усіх долучитись до вшанування пам'яті українських патріотів, замордованих комуністичним режимом, у 80-і роковини трагедії, яка мала місце в урочищі «Саліна»  поблизу м.Добромиля

Добромильська міська рада