Склад конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. смт. Нижанковичі Добромильської міської ради

Дата: 16.06.2021 16:12

Додаток1

ЗАТВЕРДЖЕНО:

наказом відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської  ради №134 від 07.06.2021 р.

членів конкурсної комісії щодо відбору кандидатур

на заміщення вакантної посади директора

закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт. Нижанковичі Добромильської міської ради.

Голова конкурсної комісії

1.Людмила ПОЛЮГА, депутат Добромильської міської ради, заступник голови постійної депутатської комісії з питань освіти (за згодою) (представник від засновника)

Члени конкурсної комісії:

2.Святослав ТЕЛІЧАК, депутат Добромильської  міської ради,(за згодою) (представник від засновника)

3.Іван БАГЕН, директор ЗЗСО І – ІІ ст. с. Чижки Добромильської міської ради (за згодою) (представник громадських об'єднань керівників закладів освіти)

4.Оксана ГУМЕНЧИК, директор НВК «ЗЗСО І – ІІІ ст. ім. о. І. Могильницького с. Міженець Добромильської міської ради (за згодою) (представник громадських об'єднань керівників закладів освіти)

5.Ганна КВАСНІКЕВИЧ, головний спеціаліст відділу моніторингу та позапланового контролю управління Державної служби якості освіти у Львівській області (за згодою)

6.Віктор ТУРИК, заступник голови Самбірської РДА (представник місцевої державної адміністрації) (за згодою)