Добромильська міська територіальна громада

Львівська область, Самбірський район

Дата, місце початку та етапи проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. смт. Нижанковичі Добромильської міської ради

Дата: 10.06.2021 11:55

Дата та місце початку конкурсного відбору,

етапи його проведення

І етап - 18.06.2021 р. розгляд документів комісією

ІІ етап - 23.06.2021 р. конкурсний відбір (перевірка знань законодавства, рівня професійних компетентностей претендентів), відбудеться презентація Стратегії розвитку закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт.Нижанковичі Добромильської міської ради Самбірського району Львівської області.

Конкурсне випробування відбудеться в приміщенні відділу освіти, культури, спорту та туризму Добромильської міської ради, розташованого за адресою: вул. Центральна 75, с. Нове Місто, Самбірського району, Львівської області.