ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Добромильська районна лікарня»

Дата: 28.05.2021 14:25

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора коммунального некомерційного підприємства «Добромильська районна лікарня»

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на заняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого  постановою КМУ від 27 грудня 2017 року №1094, на виконання рішення сесії Добромильської міської ради №77 від 19 березня 2021 року та №580  від 21травня 2021 року.

Назва підприємства : Комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради «Добромильська района лікарня»

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 82042, Львівська область, Самбірський район, м.Добромиль, вул. Міцкевича,17

Основні напрямки діяльності підприємства :

медична практика з надання  первинної та інших видів медичної допомоги;

надання вторинної (спеціалізованої) консультативно-діагностичної та стаціонарної допомоги населенню,тощо.

Статут комунального некомерційного підприємства Добромильської міської ради «Добромильська района лікарня» затверджено рішенням сесії №43 від 22.01. 2021 року

Структура підприємства:

Стаціонарні і поліклінічне відділення Добромильської  лікарні Добромильської міської територіальної громади;

Хирівська лікарня Хирівськоїм міської  територіальної  громади;

Документи для участі в конкурсі приймаються з 31 травня по 14 червня 2021 року включно за адресою : 82042, Львівська область, Самбірський район, м.Добромиль, пл.Ринок,1 (Добромильська міська рада).

Телефон та адреса електронної пошти для довідок : (067) 9194409 (ТетянаТерлецька),

e-mail : dobromil_admin@ukr.net

Для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Вимоги до претендентів

Вища освіта II рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань "Управління та адміністрування" або "Публічне управління та адміністрування", або "Право", або "Соціальні та поведінкові науки", або "Гуманітарні науки", або "Охорона здоров'я" та спеціалізацією "Організація і управління охороною здоров'я".

Стаж роботи на керівних посадах: - не менше 5 років.

Умови оплати праці керівника закладу:

За виконання обов’язків Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:

• Посадового окладу, визначеного штатним розписом та згідно обраної системи праці на даному підприємстві;
  • Підвищень посадового окладу ( за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);
  • Надбавок ( за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);
  • Доплат (за науковий ступінь);

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті Добромильської міської ради та повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою : 82042, Львівська область, Самбірський район,м. Добромиль, площа Ринок,1

Додаток 1 Заява

Додаток 2 Згода на обробку персональних даних