Вітання з днем Матері

Дата: 09.05.2021 08:39

Мама, матуся, мамочка, мамуся -  слова, в яких мелодійними переливами звучить ніжність, ласка, любов.
Бути мамою – це найвищий статус для кожної жінки, без якого тьмяніють всі, навіть найвагоміші, досягнення.
Тому, дорогі жінки, якщо сьогодні зранку ви вже почули «мамо, вітаю, дякую за все, люблю тебе», ви вже досягли найважливішої вершини успіху, ви неймовірно багаті.
Бажаю вам щохвилинно насолоджуватись радістю материнства, не розтрачаючись на дрібниці, щоб навала побутових проблем не перекривала основного. Хай неймовірна сила вашої материнської любові допомагає долати всі перешкоди, труднощі, випробовування. І нехай проростають зерна вашої любові та науки в серцях ваших дітей, приносячи радість вам і світу.
Ті, хто має таку щасливу можливість бути дитиною, пам’ятайте про своїх матусь не лише сьогодні, а щодень, не рвіть їхніх сердець байдужістю, дякуймо за ласку та опіку нашій Небесній матері та нашій прекрасній неньці Україні. Зі святом Вас, дорогі матері!

З повагою

Міський голова                                                                                   Петро КУЛЯСФото без опису