Добро ДІЙ!

Дата: 30.04.2021 15:44

Добро ДІЙ!

У передсвятковий час кожен з нас займається буденними домашніми клопотами.

Водночас серед нашої спільноти мешкають люди, які потребують сторонньої уваги та догляду. Не секрет, що для одиноких людей похилого віку важливою підтримкою і розрадою у великій мірі є добре слово чи просто порада.

Не залишатись осторонь проблем, а навпаки допомагати їх вирішувати – один з основних напрямків роботи керівництва Добромильської міської ради.

З ініціативи міського голови Петра КУЛЯСА з нагоди Великодніх свят більше двохсот мешканців Добромильської громади отримали святкові пасочки, випечені дбайливими господарями ФГ Дутко.

Добромильська міська рада також внесла свою лепту в організацію Великодніх наборів, які поїдуть до наших хлопців, що несуть службу у добровольчих батальйонах на Сході України.

Переконані, що у ці величні святкові дні надзвичайно важливо відчувати плече підтримки один одного і мати розуміння того, що про добро слід мало говорити, його потрібно робити за будь-якої нагоди.