ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ!

Дата: 22.04.2021 16:04

ШАНОВНА ГРОМАДО!

З метою забезпечення чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодня, відповідно до Розпорядження міського голови від 21.04.2021 року № 22 «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля, на території Добромильської міської ради».

Запрошуємо небайдужих мешканців, підприємців, керівників та працівників підприємств, установ і організацій, депутатів та членів виконкому вийти самим і організувати своїх підлеглих та усіх бажаючих для очистки території підприємств, прибудинкових територій, придорожніх територій, власних земельних ділянок, місць загального користування від сміття, яке назбиралося за зиму.

Велику надію покладаємо на ентузіазм нашої молоді, яка завжди була небайдужа до проблем рідного краю.

Шановні мешканці старостинського округу №3!

Чистота, порядок та благоустрій нашої території залежить від кожного з нас. Не будьте байдужими та долучіться            23 квітня 2021 року до весняної толоки, аби на нашій території панували чистота та порядок!

Чекаємо на Вас

23  квітня  2021  року