Програма розвитку освіти Добромильської ТГ

Дата: 20.04.2021 12:25

З метою забезпечення системного розвитку освітньої галузі в межах Добромильської територіальної громади було створено робочу групу з розроблення Програми розвитку освіти Добромильської територіальної громади на 2021-2025 рр.

До складу робочої групи увійшли представники закладів освіти Добромильської міської ради та органів виконавчої влади, дотичних до питань освіти.

У процесі розроблення Програми відділом освіти  упродовж березня-квітня 2021 року було зібрано:

• аналіз сильних і слабких сторін дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти, управління освітою в громаді;
  • виявлення ризиків та можливостей розвитку освіти громади;
  • формування цілей та завдань розвитку освіти ТГ за напрямками: дошкілля, повна загальна середня освіта, позашкілля, управління;
  • обговорення у закладах освіти, напрацьованих робочою групою, завдань і вироблення інструментарію реалізації цих завдань та визначення проєктів і заходів.

Після розроблення робочою групою ключових розділів Програми (цілей та завдань, змісту заходів/проєктів, механізмів їх реалізації та фінансування тощо) текст Програми буде винесений на громадські консультації на рівні громади.Фото без описуФото без описуФото без опису