Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Добромильської міської ради «Добромильська районна лікарня»

Дата: 01.04.2021 10:00
Кількість переглядів: 607

Відповідно до ст.16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094, керуючись рішенням Добромильської міської ради № 77 від 19 березня 2021 р. «Про початок конкурсу на заміщення вакантної посади  директора комунального некомерційного підприємства Добромильської міської ради «Добромильська  районна лікарня» Добромильська міська рада 

оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства Добромильської міської ради «Добромильська районна лікарня».

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять: 2 представники органу управління (міської ради), 2 представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу, 2 представники громадськості, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) .

Пропозиції щодо кандидатур від громадськості подаються до Добромильської міської ради за адресою: м. Добромиль, пл. Ринок,1 ( приймальна міського голови ) у письмовому вигляді упродовж 15 днів з моменту опублікування цього оголошення – до 17.00 год15 квітня 2021 року включно. 

Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку; накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили; наявність конфлікту інтересів. 

Для розгляду пропозиції необхідно подати:

– заяву із зазначенням пунктів Статуту (Положення), які свідчать про відповідність громадської організації вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094;

– рішення повноважного органу щодо делегування представника;

– документи, що підтверджують реєстрацію громадського об’єднання;

– копію чинного Статуту (Положення), завіреного в установленому порядку.

Телефон для довідок: 0679194409, відповідальна особа: Терлецька Тетяна Іванівна


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано