Проекти рішень 4 сесії VIII скликання

Дата: 12.01.2021 14:00
Кількість переглядів: 275

 Фото без опису

ПРОЕКТИ

 

 

 

                                                                               Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22.01.2021 року                                                                 №

м. Добромиль

РІШЕННЯ

 

 

Про примірний порядок денний

четвертої (позачергової)  сесії

VIII скликання Добромильської міської ради

 

 

Керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п. 7 ст.26 Регламенту Добромильська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 

  1. Обрати  тимчасову   лічильну   комісію    у     складі :

В. Керницький, Л, Кушей, Т. Карвацький.

  1. Затвердити порядок денний четвертої (позачергової) сесії VIII скликання  Добромильської міської ради:
    1. Про порядок денний четвертої (позачергової) сесії VIII скликання Добромильської міської ради.

     Доповідач : П. Куляс, міський голова

    1. Про звернення Добромильської міської ради.

       Доповідач : П.Куляс, міський голова

    1. Про надання згоди на прийняття у спільну власність Добромильської міської територіальної громади КНП СРР «Добромильська районна лікарня» її приміщень та майна, зміну засновника та затвердження  Статуту у новій редакції.

Доповідач : П. Куляс, міський голова

Співдоповідач: О.Урбанович, в.о. головного лікаря КНП СРР «Добромильська районна лікарня».

    1. Про зміну засновника та затвердження  Положення у новій редакції.

Доповідач: С.Карвацький, керівник Старосамбірського трудового архіву.

    1. Про участь Добромильської міської ради у конкурсі проєктів місцевих ініціатив.

       Доповідач : П..Куляс, міський голова

    1. Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг  в  Добромильскій територіальній громаді та створення Центру надання адміністративних послуг на 2021-2022 роки.

       Доповідач : П.Куляс, міський голова

    1. Про створення Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради та організацію його роботи.

Доповідач : П..Куляс, міський голова

    1. Про утворення територіального підрозділу і віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради та час прийому суб’єктів звернень.

Доповідач : П.Куляс, міський голова

2.9.  Про затвердження Положення про відділ архітектури , земельних відносин,

екології  та управління комунальним майном Добромильської  міської ради.

 Доповідач : П.Куляс, міський голова

2.10.Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення

             Добромильської міської ради.

                     Доповідач : П.Куляс, міський голова

            2.11. Про вступ до обласної асоціації  місцевих рад «Ради Львівщини».

                    Доповідач : П.Куляс, міський голова

            2.12. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної

               громади нерухомого майна.

                   Доповідач : П.Куляс, міський голова

           2.13. Про зміну засновника та затвердження  Статутів у новій редакції (загальноосвітні

             навчальні заклади, заклади дошкільної освіти, заклади позашкільної освіти )

                   Доповідач : П.Куляс, міський голова

           2.14. Про внесення змін до бюджетуДобромильської територіальної громади на 2021

             рік

                  Доповідач : П.Куляс, міський голова

  1. Різне.
  2. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                      П.Куляс

   

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

Від 22.01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

                                                                                                    

                                                                 РІШЕННЯ

 

 

Про звернення Добромильської міської ради

 

              Керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відстоюючи інтереси жителів Добромильської територіальної громади та враховуючи звернення депутатів Добромильська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Прийняти звернення до вищих керівних органів влади про встановлення економічно обгрунтованої ціни на  енергоносії (згідно з додатком).
  2. Надіслати звернення до Президента України, Кабінет Міністрів України, Верховну Раду України.
  3. Контроль за виконанням залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                                      П.Куляс

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення четвертої (позачергової) сесії

Добромильської міської ради

від  22.01.2021 року №

 

 

Президенту України

Кабінет Міністрів України

Верховна Рада України

ЗВЕРНЕННЯ

 

                 Ми, депутати Добромильської міської ради, представляючи інтереси територіальної громади, обурені ситуацією щодо чергового необґрунтованого та непідйомного підвищення цін на енергоносії. В умовах тривалого карантину та зростання безробіття, інфляції та падіння економіки перманентне підвищення тарифів на енергоносії сприймається як здійснення тиску на громадян та порушення їхніх прав.

                 Вважаємо, що у такі скрутні часи держава мала би захищати своїх громадян, натомість, уже третій місяць поспіль в Україні зростають ціни на газ для населення, бізнесу, підприємств теплоенергетики. Це призводить до повної неможливості мешканців оплачувати непомірні послуги за енергоносії і інші комунальні послуги.

                 Постійне підняття вартості електроенергії призводить до значних збитків в комунальній господарці. А також суттєво збільшує тягар на міський бюджет.

           Непомірне підвищення тарифів на енергоносії тягне за собою зростання цін на продукти харчування, товари повсякденного вжитку, ліки, послуги тощо. Такі дії, на сьогодні, особливо в період пандемії, фактично ставлять людей за межу виживання. Тому будь-які рішення Уряду та НКРЕКП, що збільшують фінансовий тягар для населення, бізнесу та комунальних підприємств, є несправедливими, невчасними і мають бути негайно переглянуті.

                  Враховуючи зазначене та численні звернення жителів Добромильської територіальної громади щодо економічно необґрунтованих тарифів на енергоносії, неспроможність громадян сплачувати за такі послуги, висловлюємо протест проти зростання у 2021 році цін на природний газ, електроенергію, підвищення тарифів з розподілу природного газу для газорозподільних компаній і вимагаємо від Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України в межах своїх повноважень вжити заходів для:

- скасування різкого підвищення тарифів на природний газ, послуги розподілу природного газу та електроенергію для населення, бізнесу та комунальних підприємств;

- скасування окремого тарифу за доставку та транспортування газу;

- оприлюднення структури розрахунку тарифу з оплати за природний газ побутовими споживачами та структури розрахунку тарифу за послуги транспортування газу;

- вжиття заходів щодо унеможливлення користування монопольним становищем приватними газо-, електропостачальними підприємствами;

- передбачення додаткових заходів за рахунок коштів державного бюджету для соціального захисту громадян.

 

 

Прийнято на четвертій (позачерговій) сесії

Добромильської міської ради

22 січня 2021 року

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22. 01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

                                                                                                    

                                                                 РІШЕННЯ

 

Про надання згоди на прийняття у спільну власність

 Добромильської міської територіальної громади

КНП СРР «Добромильська районна лікарня»,

 її приміщень та майна , зміну засновника та затвердження 

Статуту у новій редакції

 

 

          Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Постанову Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 травня 2020 № 624-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області», враховуючи рішення сесії Самбірської районної ради № 20 від23.12.2020 року, з метою забезпечення належного медичного обслуговування населення, яке проживає на території Добромильської територіальної громади,  Добромильська міська  рада:

                                                                  ВИРІШИЛА:

         1.  Надати згоду на прийняття у спільну власність  Добромильської міської територіальної громади  КНП СРР «Добромильська районна лікарня»,  її приміщень та майна (згідно з додатком 1).

2. Створити комісію (згідно з додатком 2) щодо приймання-передачі та спільно з адміністрацією КНП СРР «Добромильська районна лікарня» ( О.Урбанович) забезпечити виконання заходів щодо приймання - передачі закладу, його приміщень і майна,  вказаних додатку 1 рішення.

3.  Спільно з адміністрацією КНП СРР «Добромильська районна лікарня» (О.Урбанович) врегулювати трудові відносини працівників КНП СРР «Добромильська районна лікарня» у відповідності до положень Кодексу законів про працю та інших нормативно-правових актів.

4. Увійти до складу засновників КНП СРР «Добромильська районна лікарня».

         5. Визначити Добромильську міську раду Самбірського району Львівської області засновником КНП СРР «Добромильська районна лікарня» (код ЄДРПУО 20765006).

         6. Затвердити акт приймання - передачі КНП СРР «Добромильська районна лікарня» з спільної власності  територіальних громад району у власність Добромильської міської ради.

  1. Перейменувати комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської районної ради  «Добромильська районна лікарня» у  комунальне некомерційне підприємство Добромильської міської ради «Добромильська районна лікарня» .
  2. Затвердити Статут  комунального некомерційного підприємства Добромильської міської ради «Добромильська районна лікарня», виклавши  його у новій редакції згідно з додатком.

      9.  Доручити адміністрації КНП СРР «Добромильська районна лікарня»  (О.Урбанович) внести зміни до Статуту, зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться у ЄДР та здійснити інші організаційні заходи, спрямовані на забезпечення діяльності закладів.

10. Адміністрації КНП СРР «Добромильська районна лікарня» (О.Урбанович) вжити управлінських заходів щодо недопущення виникнення дефіциту по оплаті праці та забезпечення належного медичного обслуговування населення, яке проживає на території Добромильської територіальної громади.

11.  Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

Міський голова                                                                                            П.Куляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення четвертої (позачергової) сесії

Добромильської міської ради

від  22.01.2021 року №

Перелік

будівель КНП СРР «Добромильська районна лікарня»,

що приймаються у спільну власність Добромильської міської територіальної громади

 

№ п/п

 Назва об’єкту

Адреса місця знаходження об’єкту

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КНП СРР «Добромильська районна лікарня»

 

  • Терапевтичне відділення

 

  • Дитяче відділення

 

  • Хірургічне відділення

 

  • Приймальне відділення

 

  • Адмінкорпус

 

  • Неврологічне відділення

 

  • Кухня

 

  • Гараж

 

  • Пральня

 

  • Майстерня

 

  • Пральня стара

 

  • Поліклініка

 

  • Котельня

 

  • Кухня терапії

 

  • Котельня поліклініки

 

  • Поліклініка мала

 

  • Терапевтичне відділення

 

           ФАПИ

 

 

82042, м.Добромиль, вул. Міцкевича,17

 

82042 м. Добромиль, вул. Міцкевича,3

 

82042, м. Добромиль, вул. Галицька,26.

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича,17

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича,15

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича, 17

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича,13

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича 15а

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича

13б.

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича

15б

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича

15в

82042, м. Добромиль, вул. Шевченка 3а

 

82042, м. Добромиль, вул. Л. Українки,10

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича 13а

 

82042, м. Добромиль, вул. Міцкевича 3а

 

82042, м. Добромиль, вул. Л. Українки 10а

 

82042, м. Добромиль, вул. Л. Українки 10б.

 

с. Нове Місто, вул. Зарічна, 2

 

с. Поляна Добромильська

с. П’ятниця

с. Княжпіль

с. Тернава

с. Мігово

с. Трушевичі

с. Солянуватка

с. Велике

с. Підмостичі

с. Передільниця

с. Кропивник

с. Губичі.

 

 

Секретар міської  ради                                                      О.Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення четвертої (позачергової) сесії

Добромильської міської ради

від  22.01.2021року №

 

 

СКЛАД

комісії з передачі будівель та майна КНП СРР «Добромильська районна лікарня»

що приймається у спільну власність

Добромильської міської територіальної громади

 

  1. Терлецька Тетяна Іванівна - перший заступник Добромильського міського голови.
  2. Сидір Андрій Романович - начальник КП МВУЖКГ м.Добромиль, голова постійної комісії житлово-комунального господарства та благоустрою.
  3. Баген Іван Степанович - голова  постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.
  4. Кропивницька Марія Іванівна - головний бухгалтер міської ради.
  5. О. Урбанович - в.о. головного лікаря КНП СРР «Добромильська районна лікарня».
  6. Г. Антонюк– головний бухгалтер КНП СРР «Добромильська районна лікарня».

 

 

              Секретар міської  ради                                                      О.Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22. 01.2021 року                                                                  №

м. Добромиль

                                                                                                    

 

РІШЕННЯ

 

 

Про зміну засновника та затвердження 

Положення у новій редакції

 

            Керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України» «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування», Добромильська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити акт приймання - передачі Старосамбірського трудового архіву з спільної власності  територіальних громад району у власність Добромильської міської ради.
  2. Визначити Добромильську міську раду Самбірського району Львівської області засновником Старосамбірського трудового архіву (код ЄДРПУО 35722004).
  3. Перейменувати Старосамбірський трудовий архів  у  Трудовий архів Добромильської міської ради.
  4. Затвердити Положення  про Трудовий архів Добромильської міської ради, виклавши  його у новій редакції згідно з додатком.
  5. Керівнику Старосамбірського Трудового архіву Карвацькому С.І. внести зміни до відомостей про юридичну особу, що містяться у ЄДР та здійснити інші організаційні заходи, спрямовані на забезпечення діяльності підприємств.
  6. Звернутись до Старосамбірської, Хирівської міських та Стрілківської сільської рад щодо виділення коштів на функціонування Трудового архіву (шляхом затвердження відповідних програм та укладання угод на міжбюджетні трансферти) пропорційно до кількості населення цих громад.
  7. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою.

 

 

 

Міський голова                                                                                                        П. Куляс

                                                                                                                                             

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення четвертої (позачергової) сесії

Добромильської міської ради

від  22.01.2021року №

 

ПОЛОЖЕННЯ

           про Трудовий архів Добромильської  міської  ради

 

1.Трудовий архів Добромильської міської ради для централізованого тимчасового зберігання документів, нагромаджених у процесі документування службових, трудових або інших правовідносин юридичних і фізичних осіб, та інших архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду (далі - Трудовий архів), відповідно до підпункту 10 пункту "а" частини першої статті 38 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 29 Закону України "Про Національний архівний фонд та архівні установи", створюється рішенням сесії Добромильської міської ради  за рішенням  виконавчого комітету Добромильської міської ради .

2. Трудовий архів створюється як юридична особа публічного права, має власну печатку зі своїм найменуванням, штампи і бланки.

3.Трудовий архів розташований у приміщення будівлі Добромильської міської ради по вул.Центральна , 75 в с.Нове Місто .

4.У своїй діяльності Трудовий архів керується Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, рішеннями і розпорядженнями органів місцевого самоврядування, іншими нормативно-правовими актами та положенням, затвердженим з урахуванням  Примірного положення про трудовий архів.

З питань організації й методики ведення архівної справи Трудовий архів керується нормативно-правовими актами, затвердженими Міністерством юстиції України, правилами, положеннями, інструкціями, методичними рекомендаціями Укрдержархіву, архівного відділу Самбірської районної державної адміністрації  , Державного архіву Львівської області .

5.Трудовий архів працює відповідно до річного плану, який затверджує  міський голова, та звітує перед ним про проведену роботу.

6.Службові обов'язки працівника Трудового архіву визначаються посадовими інструкціями, що розробляються керівником трудового архіву та затверджуються міським головою.   

7.Основними завданнями Трудового архіву є:

  • забезпечення централізованого тимчасового зберігання архівних документів, ведення їх обліку та використання відомостей, що в них містяться;
  • додержання законодавства про Національний архівний фонд та архівні установи.

8.Трудовий архів відповідно до покладених на нього завдань:

  • здійснює приймання документів з кадрових питань (особового складу) в упорядкованому стані за описами справ, схваленими (погодженими), архівним  відділом , які ліквідувались , або призупинили діяльність на території колишнього Старосамбірського району ;
  • здійснює приймання виборчої документації тимчасового строку зберігання відповідно до законодавства;
  • здійснює приймання документів тимчасового зберігання (до 10 років), у тому числі регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності та інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків, зборів, строки зберігання яких на момент ліквідації не закінчилися;
  • веде облік юридичних осіб, що перебувають на стадії ліквідації (банкрутства) протягом ліквідаційної процедури, з метою контролю за науково-технічним опрацюванням, забезпеченням збереженості архівних документів до передачі їх на зберігання до Трудового архіву;
  • здійснює моніторинг збереження та науково-технічного опрацювання документів з кадрових питань (особового складу) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форми власності;
  • забезпечує зберігання архівних документів ліквідованих юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, які здійснювали свою діяльність (були зареєстровані) на відповідній території, відповідно до умов та строків зберігання, визначених Міністерством юстиції;
  • проводить експертизу цінності архівних документів, строки зберігання яких закінчилися, що зберігаються в Трудовому архіві, подає на розгляд експертній комісії архівного відділу  акти про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ ;
  • веде облік документів, що зберігаються в Трудовому архіві, у тому числі шляхом створення та підтримання облікових баз даних;
  • створює і вдосконалює довідковий апарат до архівних документів;
  • здійснює впровадження та використання автоматизованих архівних технологій, створення, вдосконалення та поповнення баз даних, довідкового апарату до документів, що зберігаються у Трудовому архіві;
  • організовує користування документами у службових, соціально-правових, наукових та інших цілях;
  • інформує громадян, органи державної влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації про склад і зміст документів Трудового архіву;
  • проводить роботи щодо встановлення місцезнаходження документів ліквідованих юридичних осіб, що не надійшли до Трудового архіву, інформує про це заінтересовані підприємства, установи, організації та громадян;
  • видає архівні довідки, копії документів на запити фізичних і юридичних осіб , які ліквідувались , або призупинили діяльність на території колишнього Старосамбірського району ;
  • забезпечує збереження конфіденційності персональних даних, що обробляються в його інформаційних системах;
  • вивчає, узагальнює і поширює досвід роботи архівних установ.

9.Для виконання покладених на Трудовий архів завдань йому надається право:

  • надавати методичну допомогу ліквідаційним комісіям (ліквідаторам) з питань, що входять до компетенції Трудового архіву;
  • укладати договори, угоди з юридичними особами та фізичними особами - підприємцями, що не суперечать чинному законодавству, а також цьому Типовому положенню;
  • розробляти та застосовувати договірні ціни на роботи і послуги, визначені чинним законодавством;
  • брати участь у засіданнях експертних комісій у разі розгляду на них документів, поданих Трудовим архівом;
  • брати участь у нарадах, які проводять районна державна адміністрація, орган місцевого самоврядування, ліквідаційна комісія (ліквідатор),  Державний архів Львівської області, архівний відділ районної державної адміністрації, в разі розгляду на них питань роботи з документами;
  • здійснювати на підставі договору з юридичною особою, фізичною особою - підприємцем науково-технічне опрацювання документів, що підлягають подальшому зберіганню в Трудовому архіві.

10.Трудовий архів працює відповідно до річного плану, який погоджується з відповідним архівним відділом районної державної адміністрації та затверджується міським головою. Примірник річного плану та звіту про його виконання надається відповідно  Державному архіву Львівської області, архівному відділу районної державної адміністрації.

11.У Трудовому архіві зберігаються:

  • документи тривалого строку зберігання з кадрових питань (з особового складу) та тимчасового зберігання ліквідованих юридичних осіб незалежно від форми власності, підпорядкування та фізичних осіб - підприємців, які припинили свою діяльність, що діяли (були зареєстровані) на   території колишнього Старосамбірського району ;
  • виборча документація тимчасового строку зберігання, що надійшла на зберігання відповідно до законодавства;
  • довідковий апарат, що розкриває склад і зміст документів.

12. Відповідальною особою за трудовий архів є керівник трудового архіву  (далі – відповідальна особа).

13. Відповідальна особа:

  • організовує діяльність Трудового архіву, відповідає за виконання покладених на архів завдань  в межах наданих повноважень;
  • розробляє посадові інструкції працівників трудового архіву, контролює виконання їх службових обов’язків;
  • вирішує відповідно до законодавства питання щодо доступу користувачів до документів, що знаходяться на зберіганні;
  • організовує розробку річних планів роботи трудового архіву та річних звітів;
  • організовує ведення прийому громадян, розгляд звернень, що належать до компетенції Трудового архіву;
  • представляє Трудовий архів (за дорученням міського голови) з усіх питань, пов'язаних з його діяльністю.
  • Службові обов'язки працівників Трудового архіву визначаються посадовими інструкціями, що затверджуються міським головою.
  • Порядок взаємодії Трудового архіву з іншими підрозділами органу місцевого самоврядування визначає керівник.
  • За достовірність даних, зазначених в архівних довідках, несе відповідальність розробник такої довідки.
  • Керівник несе персональну відповідальність за виконання покладених на Трудовий архів завдань. 

14. Штатний розпис Трудового архіву затверджує міський голова Добромильської міської ради.

 

 

 

Секретар  міської ради                                                                           О.Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22. 01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

                                                                                                     

                                                                 РІШЕННЯ

 

Про участь Добромильської міської ради

у конкурсі проєктів місцевих ініціатив

 

Керуючись  ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення сесії Львівської обласної ради №866 від 10 вересня 2019 року  Про «Програму проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки», Добромильська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Взяти участь у «Програмі проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 - 2025 роки» з проєктами згідно з додатком.
  2. Після оголошення проєктів - переможців забезпечити співфінансування з місцевого бюджету у встановлений Програмою термін.
  3. Контроль за виконанням ріщення покласти на постійну депутатську комісію з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва.

 

 

Міський голова                                                                                            П.Куляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення четвертої (позачергової) сесії

Добромильської міської ради

від  22. 01.2021року №

 

ПЕРЕЛІК

 

проєктів, які подаються до участі в Програмі проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області на 2020 – 2025 роки

 

№ з/п

 

Назва проєкту

1

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Рожеве вул. Центральна, Добромильської міської рали Львівської області

2

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Поляна вул .Центральна, Добромильської міської рали Львівської області

3

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) вул. Л. Українки с. БоневичіДобромильської міської рали Львівської області

4

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) вул. Центральна, вул. Польова, вул. Галицька в с. Передільниця та вул. Кільцева в с. ПідмостичіДобромильської міської рали Львівської області

5

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Болозів, с. Нове Місто, с. Городисько, Добромильської міської рали Львівської області

6

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) вул. Зелена, вул. Тиха с. Библо, вул. Зелена, вул. Зарічна с. БоршевичіДобромильської міської рали Львівської області

7

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Княжпіль вул. Центральна, вул. Зарічна, вул. Галицька та с. Велике, вул. Довбуша Добромильської міської рали Львівської області

8

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Кропивник вул. Центральна Добромильської міської рали Львівської області

9

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) в с. Мігово вул. Зелена, вул. І. Франка Добромильської міської рали Львівської області

10

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з використанням енергозберігаючих ламп) вул. Центральна, вул. Шевченка, вул. Бічна с.ДроздовичіДобромильської міської ради Львівської області

11

Капітальний ремонт вуличного освітлення (з встановленням енергозберігаючих ламп) вул. Садова, Зарічна, Газовиків в с. Міженець Самбірського району Львівської області.

12

Капітальний ремонт будівлі ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. НижанковичііДобромильської міської ради Самбірського району Львівської області

13

Капітальний ремонт електромережі закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів  с. Тернава Добромильської міської ради Самбірського району Львівської області

14

Капітальний ремонт покрівлі неврологічного відділення КНП ДМР «Добромильська районна лікарня» по вул. Міцкевича 13 в м. ДобромильСамбірського району Львівської області

15

Капітальний ремонт покрівлі малої поліклініки  КНП ДМР «Добромильська районна лікарня» по вул. Л.Українки , 10 б в м.ДобромильСамбірського району Львівської області

16

Капітальний ремонт тротуару по вул. Центральна в с. Нове Місто Самбірського району Львівської області

17

Капітальний ремонт тротуару по вул. Галицька в м. ДобромильСамбірського району Львівської області

18

Капітальний ремонт тротуару по вул. Симоненка  вм.ДобромильСамбірського району Львівськоїобласті

19

Капітальний ремонт площі в с. НовеМістоСамбірського району Львівськоїобласті

20

Капітальний ремонт спортзалу ЗЗСО І-ІІІ ступенівсмт. НижанковичіДобромильськоїміськоїради  Самбірськогорайону,Львівськоїобласті

21

Капітальний ремонт приміщення за адресою пл. Ринок,14 в м. Добромиль Самбірського району Львівськоїобласті (підпрограму "Поліцейський офіцер громади")

22

Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика у с.Солянуватка Добромильської міської ради Львівської області.

23

Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика у с.Губичі Добромильської міської ради Львівської області

24

Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в с. Міженець Самбірського району Львівської області.

25

Придбання та встановлення дитячого ігрового майданчика в м.Добромиль Самбірського району Львівськоїобласті.

26

Придбання медичного обладнання для КНП ДМР «Добромильська районна лікарня»

27

Запровадження системного підходу для роздільного збору та вивезення  твердих побутових відходів на території міста Добромиль Львівської області.

28

Придбання спортивного інвентаря та екіпірування для спортивної команди м. Добромиль Самбірського району Львівськоїобласті.

29

Придбання спортивного інвентаря та екіпірування для спортивної команди с. Міженець Самбірського району Львівськоїобласті.

30

Придбання спортивного інвентаря та екіпірування для спортивної команди смт. Нижанковичі Самбірського району Львівської області.

31

Придбання спортивного інвентаря та екіпірування для спортивної команди с. Нове Місто Самбірського району Львівської області.

32

Безпечне місто – безпечні жителі. Придбання та встановлення системи відеоспостереження в м. Добромиль Самбірського району Львівськоїобласті.

33

Придбання рятувального обмундирування та обладнання для місцевої пожежної команди Добромильської територіальної громади

34

Придбання обладнання та меблів з метою створення й облаштування молодіжного простору в приміщенні Нижанковицької ратуші для розвитку молоді Добромильської територіальної громади

35

Придбання господарського інвентаря для  забезпечення комплексу робіт з благоустрою населених пунктів Добромильської територіальної громади.

36

Придбання та встановлення автобусних зупинок в с. Боршевичі, с. Конів, с.Міженець Самбірського району Львівської області.

37

Придбання та встановлення автобусних зупинок в с.Чижки, с.Посада-Новоміська Самбірського району Львівськоїобласті.

38

Капітальний ремонт внутрішніх вбиралень Народного дому м. Добромиль Самбірського району Львівської області

39

Капітальний ремонт покрівлі бібліотеки по  вул. Міцкевича ,6 в м. Добромиль Самбірського району Львівської області

40

Капітальний ремонт приміщення КНП «АМБУЛАТОРІЯ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ с. НОВЕ МІСТО» Самбірського району  Львівської області

41

Капітальний ремонт покрівлі будівлі Добромильської міської ради на пл.Ринок 4в м.ДобромильСамбірського району Львівської області

42

Капітальний ремонт приміщення Добромильської міської ради за адресоюпл. Ринок 1 в м.ДобромильСамбірського району Львівської області

43

Капітальний ремонт приміщення Трудового архівуДобромильськоїміської ради в с. Нове МістоСамбірського району Львівськоїобласті.

44

Капітальний ремонт актової зали ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Нове Місто Добромильської міської ради  Самбірського районуЛьвівської області

45

Капітальний ремонт сходових кліток ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Нове Місто Добромильської міської ради  Самбірського району Львівської області.

46

Капітальний ремонт вбиралень в приміщенні музичної школи м. Добромиль Добромильської міської ради Самбірського району Львівської області.

47

Капітальний ремонт Народного дому с. Чижки Самбірського району Львівської області

48

Придбання кухонного обладнання та інвентаря для  ЗЗСО І – ІІІ ступенів с. Нове Місто Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

49

Придбання кухонного обладнання та інвентаря для  НВК  «Заклад  загальної  середньої  освіти  І-ІІІступенів – дошкільний навчальний заклад ім. о.І.Могильницького» с. МіженецьДобромильської  міської  ради  Самбірського  району  Львівської  області.

50

Підтримка та розвиток творчих здібностей – запорука успішної особистості. Придбання музичних нструментів для музичної школи м.Добромиль Добромильськоїміської ради Самбірського району Львівськоїобласті

51

Капітальний ремонт автобусних зупинок в с.Міженець, с.Зоротовичі Самбірського району Львівськоїобласті.

52

Капітальний ремонт автобусних зупинок в с. Болозів, с.Передільниця, с.Дроздовичі Самбірського району Львівської області

53

Капітальний ремонт автобусних зупинок в с.Библо, с.Чижки Самбірського району Львівської області.

54

Ознакування пішого туристичного маршруту «Шляхами сивої давнини» в  м. Добромиль Самбірського району Львівської області

   

 

 

Секретар   міської ради                                                                          О.Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22. 01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

                                                                                                    

 

РІШЕННЯ

Про затвердження Концепції розвитку

системи надання адміністративних послуг

в  Добромильскій територіальній громаді

та створення Центру надання

адміністративних послуг на 2021-2022 роки

 

 

З метою створення зручних та сприятливих умов для отримання фізичними особами та суб’єктами господарювання всіх необхідних соціально важливих адміністративних послуг в зручний і доступний способи та покращення якості їх надання, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про адміністративні послуги» Добромильська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Концепцію розвитку системи надання адміністративних послуг в  Добромильській територіальній громаді та створення Центру надання адміністративних послуг на 2021-2022 роки (далі – Концепція) згідно із додатком.

2. Робочій групі зі створення ЦНАП, персональний склад якої затверджений розпорядженням від 22.12.2021 року №27, забезпечити реалізацію Концепції.  

3. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                             П. Куляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення сесії

Добромильської міської ради

     від22.01.2021 року

 

Концепція

розвитку системи надання адміністративних послуг в  Добромильській територіальній громаді та створення Центру надання адміністративних послуг

на 2021-2022 роки

 

Загальні положення

                        Концепція розвитку системи надання адміністративних послуг в Добромильскій територіальній громаді на 2021-2022 роки (далі – Концепція) розроблена у відповідності до вимог і положень законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», із врахуванням постанов Кабінету Міністрів України від 20.02.2013р. №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг» (зі змінами), від 01.08.2013р. №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг» (зі змінами), розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.05.2014р. №523 «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» (зі змінами).

Концепція визначає мету, завдання і заплановані заходи щодо розвитку системи надання адмінпослуг мешканцям Добромильської територіальної громади, зокрема шляхом створення і функціонування Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської  ради (далі – ЦНАП) та вирішення організаційно-правових питань його розвитку задля реалізації державної політики з надання адміністративних послуг.

 

Мета Концепції

Метою розробки, затвердження та реалізації Концепції є - наближення адміністративних послуг до мешканців та суб’єктів господарювання Добромильської територіальної громади та створення для них рівних умов, незалежно від статті, віку та фізичних можливостей для отримання необхідних адміністративних послуг в зручний та доступний способи.

Завдання Концепції

Основними завданнями Концепції є:

- створення ефективної системи надання адміністративних послуг шляхом інституційного і фізичного створення ЦНАП в Добромильській територіальній громаді;

- забезпечення отримання Добромильською міською радою повноважень з надання усіх адміністративних послуг, необхідних громадянам та суб’єктам господарювання, які делеговані або можуть бути делеговані державою органам місцевого самоврядування відповідного рівня;

-  забезпечення належного функціонування ЦНАП, з комфортними умовами для обслуговування суб’єктів звернення та належними умовами для роботи посадових осіб Добромильської міської ради ;

- забезпечення доступних та безбар’єрних умов для отримання адміністративних послуг усіма мешканцями Добромильської територіальної громади шляхом створення в адміністративному центрі територіальної громади м. Добромиль територіального підрозділу ЦНАП (на перехідному етапі) та в адміністративних центрах колишніх сільських рад,  віддалених робочих місць  адміністраторів (далі – ВРМ), залучення старост до надання адміністративних послуг (за необхідності), впровадження інформаційних технологій.

- забезпечення гендерної рівності та особливих потреб громадян на всіх етапах створення та функціонування ЦНАП.

 

Передумови і поточний  стан

Існуючий стан і організація надання адміністративних послуг в Добромильській територіальній громаді характеризується на сьогодні певними труднощами і недоліками як об'єктивного, так і суб'єктивного характеру, в т.ч. в контексті змін адміністративно-територіального устрою.

Окрім нагальної потреби створення ефективної системи надання та покращення доступності адміністративних послуг для мешканців громади у зв’язку з укрупненням, згідно Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» створення ЦНАП відтепер є законодавчою вимогою.

Новоміська сільська рада Старосамбірського району Львівської області протягом 2020 року була учасником Фази впровадження «Напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою» (Раунд 4) і започаткувала процес створення ЦНАП:  було виділено частину якісно відремонтованого комунального приміщення на першому поверсі в будівлі школи, що відповідає вимогам відкритого простору та пристосоване для осіб з інвалідністю (окрім туалету) і інших маломобільних груп населення; підготовлено і затверджено низку організаційно-правових документів. Проте, він не розпочав своє функціонування.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо визначення територій та адміністративних центрів територіальних громад» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.06.2020 року № 718-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Львівської області» Новоміська ОТГ увійшла до складу Добромильської територіальної громади.

ЦНАП у Добромильській міській раді відсутній. Найближчий ЦНАП – ЦНАП Самбірської міської ради, який знаходиться у районному центрі м. Самбір на відстані 40 км від м. Добромиль та 32 км від с. Нове Місто.

На сьогодні надання адміністративних послуг в громаді здійснюється окремими працівниками міської ради.

Із врахуванням змін, що відбулися, та задля створення зручних і сприятливих умов для отримання фізичними особами та суб’єктами господарювання Добромильської територіальної громади адміністративних послуг Добромильська міська рада (в т.ч. відповідно до правонаступництва майна, прав та обов’язків учасника Програми «U-LEAD з Європою») створюватиме ЦНАП із врахуванням попередніх напрацювань Новоміської сільської ради та виходячи з реальних можливостей започаткування його ефективної роботи.   

Оскільки станом на сьогодні в с.Нове Місто вже наявна необхідна інфраструктура для ЦНАП, а в м. Добромиль вона наразі відсутня ЦНАП, основний офіс ЦНАП створюватиметься в приміщенні с. Нове Місто (як тимчасове рішення і перехідний етап до підготовки належної інфраструктури для ЦНАП у м. Добромиль). 

З метою забезпечення належного доступу до найнеобхідніших груп адміністративних послуг мешканцям м.Добромиль, в адміністративному центрі громади буде створено територіальний підрозділ ЦНАП, який надаватиме послуги з державної реєстрації земельних ділянок, актів цивільного стану, речових прав на нерухоме майно,  юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, реєстрації місця проживання, послуги соціального характеру (призначення державних допомог, житлових субсидій тощо) і ПФУ, «місцеві послуги» (земельні, житлові тощо), видачі відомостей з Державного земельного кадастру.

Після підготовки приміщення в м.Добромиль, що відповідає вимогам до ЦНАП, доцільно основний офіс ЦНАП перемістити у адміністративний центр територіальної громади (за потреби – збільшити чисельність працівників фронт-офісу), залишивши у с. Нове Місто доступ до послуг (інституційна складова ЦНАП у такому випадку буде лише дещо відкоригована).

Також, через географічні особливості громади та значну віддаленість розташування окремих населених пунктів від адміністративного центру і с. Нове Місто, з метою наближення послуг до їх мешканців буде створено 5 ВРМ, зокрема у: смт Нижанковичі (1814 мешканців, 11 км до основного офісу ЦНАП в с.Нове Місто), с. Міженець (1115 мешканців, 11 км), с. Болозів (1214 мешканців у старостинському окрузі, 11,5 км), с. Конів (543 мешканці у старостинському окрузі, 12 км) та с. Дешичі (1467 мешканців в прилеглих селах, в т.ч. в с.Дешичі, 9 км).

 

Проблемні питання, на вирішення яких спрямована реалізація  Концепції:

 

- відсутність належної інфраструктури в м. Добромиль для створення ЦНАП;

- віддаленість населених пунктів громади від найближчого ЦНАП Самбірської міської ради;

- отримання мешканцями і суб’єктами господарювання громади більшості необхідних адміністративних послуг в різних органах виконавчої влади та необхідність звернення до декількох виконавчих органів міської ради для вирішення питань, що передують отриманню результату надання адміністративної послуги;

- недостатній  організаційний  та  технічний  рівень  комунікації  між  виконавчими органами міської ради з органами виконавчої влади;

- віддаленість окремих населених пунктів громади та ускладнене транспортне сполучення задля належного отримання адміністративних послуг;

- відсутність належних умов доступу до адміністративних послуг в громаді для осіб з інвалідністю, з додатковими потребами та інших соціальних груп;

- незадовільне матеріально-технічне забезпечення міської ради, в тому числі брак відповідного технічного обладнання, меблів, програмного забезпечення для організації ефективної роботи;

- відсутність відкритої та зрозумілої інформації щодо надання адміністративних послуг в громаді;

- складність залучення персоналу, що відповідає вимогам встановленим законодавством,  для надання окремих адміністративних послуг, зокрема, у сфері  державної реєстрації прав на нерухоме майно;

- недостатність знань та навичок в окремих спеціалістів міської ради, які надають адміністративні послуги;

- відсутність умов для оплати адміністративних послуг в адміністративних приміщеннях міської  ради.

 

Заплановані заходи для  вирішення наявних проблем

Для досягнення мети і цілей Концепції та усунення наявних проблем будуть вживатися наступні заходи:

- організаційно-правове забезпечення інституційного створення ЦНАП як структурного підрозділу Добромильської міської ради та розподіл відповідальності;

- отримання  Добромильською міською  радою повноважень у сфері реєстрації прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, надання  відомостей з Державного земельного кадастру, надання послуг соціального характеру;

- забезпечення ЦНАП належним приміщенням (в тому числі з комфортною зоною обслуговування та очікування, туалетною кімнатою з обладнаним столиком для пеленання, дитячим куточком та місцем для візків), технікою, меблями, програмним забезпеченням з розміщенням основного офісу в с.Нове Місто (до облаштування належної інфраструктури із врахуванням вимог до приміщень ЦНАП в м.Добромиль);

   - створення 5 ВРМ  в с. Болозів, с. Конів, с. Міженець, с. Нижанковичі і с. Дешичі та територіального підрозділу м. Добромиль (до облаштування належної інфраструктури із врахуванням вимог до приміщень ЦНАП в м.Добромиль),  також залучення до надання окремих адміністративних послуг старост;

- забезпечення безбар’єрного доступу до приміщення ЦНАП для осіб з інвалідністю та батьків з візочком (із врахуванням належної інфраструктури в приміщенні с.Нове Місто та із забезпеченням у повному обсязі вимог доступності, зручності, інформативності і безпеки при підготовці приміщення для ЦНАП у м.Добромиль);

- забезпечення ЦНАП достатньою кількістю персоналу, здійснення регулярних заходів з навчання та підвищення його кваліфікації і мотивації, зокрема щодо політики недискримінації (за потреби, після переміщення основного офісу ЦНАП в м.Добромиль штат може бути переглянуто в сторону збільшення);

- формування і затвердження переліку адміністративних послуг відповідно до законодавства;

- організація надання через ЦНАП усіх найнеобхідніших адміністративних послуг, в т.ч. які належать до власних та делегованих повноважень, зокрема: 

1. державна  реєстрація актів цивільного стану;

2. реєстрація місця проживання;

3. послуги соціального характеру (призначення державних допомог, житлових субсидій тощо);

4. «нотаріальні дії», що вчиняються  посадовими особами органів місцевого самоврядування у сільських населених пунктах, де немає нотаріусів;

5. вклейка фото в паспорт (25, 45 років); 

6. державна реєстрація речових прав на нерухоме майно;

7. державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців;

8. видача відомостей з Державного земельного кадастру;

9. державна  реєстрація земельних ділянок;

10. пенсійні адміністративні послуги (ПФУ);

11. «місцеві послуги» (земельні, житлові тощо).

- обслуговування в обґрунтованих випадках суб’єктів звернення з особливими потребами з виїздом до їх населених пунктів та/або помешкання;

- впровадження інформаційних технологій при наданні адміністративних послуг, в тому числі інтеграція з інформаційними системами органів державної влади, розширення переліку електронних послуг;

- створення належної системи інформування громади про адміністративні послуги та роботу ЦНАП, в тому числі через офіційний веб-сайт Добромильської міської ради та офіційні сторінки в соціальних мережах.

- встановлення  POS-терміналів на робочих місцях в ЦНАП.

В межах виконання зазначених заходів будуть використовуватися механізми  узгоджених рішень з органами виконавчої влади для надання адміністративних послуг у сфері соціального захисту населення, реєстрації земельних ділянок, пенсійного забезпечення та організація оперативного документообігу з такими органами.

 

Організаційні заходи

 Для реалізації Концепції та створення ЦНАП Добромильської міської ради розпорядженням від 22.12.2021 року №27 утворено робочу групу зі створення ЦНАП, в тому числі із залученням представників різних груп громадськості з метою врахування гендерного підходу та особливих потреб окремих категорій населення.

Також, під час реалізації Концепції впроваджуватимуться такі організаційні заходи:

- вивчення кращих практик організації надання адміністративних послуг в Україні;

- створення дієвої системи зворотного зв’язку з суб’єктами звернень та громадою загалом, розгляду пропозицій та зауважень громадян щодо організації надання адміністративних послуг у громаді, в тому числі при формуванні (розширенні) Переліку послуг для ЦНАП, при плануваннні облаштування ЦНАП, при впровадженні суттєвих новацій у роботі ЦНАП, при щорічному оцінюванні персоналу ЦНАП;

- щорічне звітування перед Добромильською міською радою та громадою щодо реалізації цієї Концепції;

- питання забезпечення гендерної рівності і недопущення проявів будь-якої дискримінації під час надання адміністративних послуг має стати наскрізним питанням функціонування ЦНАП.

Усі заходи будуть плануватися та впроваджуватися з урахуванням найкращих стандартів та практик гендерної політики, антикорупційної політики, політик захисту навколишнього середовища та енергозбереження.

Витрати та джерела їх покриття

Для покриття витрат на створення ЦНАП будуть використані надходження до міського бюджету у вигляді плати за надання адміністративних послуг (адміністративний збір); інші кошти міського бюджету; кошти проектів міжнародної технічної допомоги та інші дозволені законодавством джерела.

Очікувані результати

Від реалізації Концепції  очікуються наступні результати:

для громадян та суб’єктів господарювання – отримання усіх (більшості) необхідних адміністративних послуг в громаді, в комфортних, доступних та без бар’єрних умовах у належному ЦНАП, в тому числі на його територіальному підрозділі і ВРМ;

для  посадових осіб ЦНАП, долучених до надання адміністративних послуг – належні умови роботи, регулярні заходи з підвищення кваліфікації;

для громади загалом – прозорі умови надання адміністративних послуг, покращений інвестиційний клімат, надходження до бюджету за надання адміністративних послуг.

 

Наші очікувані стандарти:

- мешканці громади не більше як за 1 рік з дня ухвалення цієї Концепції матимуть доступ до основного офісу ЦНАП (на перехідному етапі в с. Нове Місто, згодом у адміністративному центрі громади м. Добромиль) або віддалених робочих місць адміністраторів на відстані не більше  5-10 км;

- організацію роботи ЦНАП не менше не менше шести днів на тиждень та семи годин на день без перерви на обід, в тому числі, роботу ЦНАП у один день тижня  до 20:00 год.;

- надання найважливіших адміністративних послуг за інтегрованим підходом та моделлю життєвих ситуацій («народження», «шлюб», «паспорт», «реєстрація бізнесу», «переїзд/придбання нерухомості», «придбання земельної ділянки», «житлова субсидія», «вихід на пенсію» тощо);

- можливість оплати платних адміністративних послуг безпосередньо у  працівника ЦНАП з використанням банківського POS-терміналу;

- можливість отримати довідкову інформацію щодо адміністративних послуг телефоном, електронною поштою протягом усіх робочих годин ЦНАП.

Термін реалізації – 2021-2022 рр.

 

Секретар міської ради                                                     О. Мацько

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22.01.2021 року                                                                  №

м. Добромиль

 

РІШЕННЯ

 

Про створення Центру надання

адміністративних послуг

Добромильської міської ради

та організацію його роботи

 

 

З метою створення зручних та сприятливих умов для отримання фізичними особами та суб’єктами господарювання адміністративних послуг, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановами Кабінету Міністрів України від  20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», від 01.08.2013 року №588 «Про затвердження Примірного регламенту центру надання адміністративних послуг», рішенням Добромильської міської ради від 22.01.2021року №46 «Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг в  Добромильській територіальній громаді та створення Центру надання адміністративних послуг на 2021-2022 роки»  Добромильська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити Центр надання адміністративних послуг Добромильської міської ради як структурний підрозділ – відділ «Центр надання адміністративних послуг» Добромильської міської ради.

2. Затвердити штатну чисельність працівників відділу «Центр надання адміністративних послуг» Добромильської міської ради в кількості 11 штатних одиниць, в тому числі адміністраторів в кількості 3 штатних одиниць.

3. Затвердити Положення про Центр надання адміністративних послуг Добромильської міської ради згідно із Додатком 1.

4. Затвердити Регламент про Центр надання адміністративних послуг Добромильської міської ради згідно із Додатком 2 до цього рішення.

5. Секретарю міської ради з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Добромильської міської ради.

 

 

Міський голова                                                                 П. КУЛЯС

 

 

 

 

Додаток 1

до рішення Добромильської міської ради

       №         від 22.01.2021р.

 

                                                                                                              

ПОЛОЖЕННЯ

про Центр надання адміністративних послуг

Добромильської міської ради

Загальні положення

1. Центр надання адміністративних послуг Добромильської міської ради (далі – Центр) є структурним підрозділом Добромильської міської  ради – відділом «Центр надання адміністративних послуг», в якому надаються адміністративні послуги згідно з визначеним Переліком.

2. Рішення щодо утворення, ліквідації або реорганізації Центру приймається Добромильською міською радою (далі – Рада).

3. Центр у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», «Про звернення громадян», «Про захист персональних даних», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про службу в органах місцевого самоврядування», актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, цим Положенням та іншими нормативно-правовими актами.

Центр дотримується принципів гендерної рівності, інклюзивної політики та недопущення будь-яких проявів дискримінації.

 

Завдання та повноваження

4. Основні завдання і повноваження Центру:

1) реалізація державної політики у сфері надання адміністративних послуг;

2)    організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернення;

3)    спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

4)    забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг у Центрі;

5) взаємодія з іншими структурними підрозділами та посадовими особами Ради, органами державної виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, суб’єктами господарювання, громадянами тощо з питань надання адміністративних послуг;

6) прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для одержання адміністративних послуг, їх реєстрація та передача відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг;

7) видача суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг;

8) забезпечення документообігу в процесі організації роботи з надання адміністративних послуг;

9) контроль за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду та видачі результатів надання адміністративних послуг;

10) державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень відповідно до закону, тобто офіційне визнання і підтвердження фактів набуття, змін або припинення речових прав на нерухоме майно, обтяжень таких прав шляхом внесення відповідних записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

11) державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, тобто офіційне визнання шляхом засвідчення факту створення або припинення юридичної особи, набуття або позбавлення статусу підприємця- фізичної особи, зміни відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також проведення інших реєстраційних дій відповідно до закону;

12) реалізація повноважень з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, формування та ведення реєстру територіальної громади;

13) проведення державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до закону;

14) розробка та внесення пропозицій на розгляд Ради, її посадових осіб щодо удосконалення процедур надання адміністративних послуг;

15) моніторинг та аналіз стану роботи з надання адміністративних послуг;

16) підготовка проєктів рішень Ради, її виконавчого комітету та розпоряджень міського голови з питань, що належать до компетенції Центру;

17) здійснення інших повноважень на основі та на виконання Конституції та законів України, актів Кабінету Міністрів України та інших нормативно-правових актів.

 

Структура і керівництво

5. Структура і чисельність Центру затверджується Радою в установленому законодавством порядку.

6. Керівник Центру, адміністратори, державний реєстратор, інші працівники Центру призначаються на посади і звільняються з них міським головою в установленому законодавством порядку.

7. Завдання, права та відповідальність працівників Центру визначаються, відповідно до законодавства, цим Положенням та у посадових інструкціях. 

8. Керівником Центру є начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Добромильської міської ради, основними завданнями якого відповідно до завдань, покладених на Центр, є:

1) керівництво діяльністю Центру, розподіл обов'язків між працівниками та визначення сфер їх відповідальності;

2) організація діяльності Центру, у тому числі щодо взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг, визначення шляхів удосконалення й підвищення ефективності роботи Центру;

3) представлення Центру у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями;

4) координація діяльності всіх працівників Центру та посадових осіб, що  залучаються до його роботи;

5) організація інформаційного забезпечення роботи Центру, роботи із засобами масової інформації, визначення змісту та часу проведення інформаційних заходів;

6) сприяння створенню належних умов праці у Центрі, внесення пропозицій міському голові та Раді щодо матеріально-технічного забезпечення Центру, внесення пропозицій міському голові щодо преміювання працівників Центру;

7) організація та контроль виконання у Центрі Конституції та законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, інших нормативно-правових актів, рішень Ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського  голови;

8) виконання функцій адміністратора Центру;

9) несення персональної відповідальності за невиконання або неналежне виконання покладених на Центр завдань, реалізацію його повноважень, дотримання трудової дисципліни;

10) планування роботи Центру, подання пропозицій до перспективних і поточних планів роботи міському голові;

11) розроблення Положення про Центр, посадових інструкцій працівників, у разі потреби – змін і доповнень до зазначених документів, подання їх на затвердження в установленому порядку;

12) звітування про проведену роботу Центру;

13) забезпечення планування та проведення заходів з підвищення кваліфікації працівників Центру;

14) виконання інших повноважень, визначених цим Положенням та посадовою інструкцією, що затверджується міським головою.

В разі відсутності начальника відділу його обов’язки виконує інший працівник відділу згідно з розподілом посадових обов’язків та/або розпорядженням міського голови.

9. Основними завданнями адміністратора є:

1) надання суб’єктам звернень вичерпної інформації і консультацій щодо адміністративних послуг, які можна отримати в Центрі;

2) прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, здійснення їх реєстрації та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання з дотриманням вимог Закону України “Про захист персональних даних”;

3) видача або забезпечення надсилання через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення про можливість отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг;

4) організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами їх надання;

5) здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень;

6) надання адміністративних послуг у випадках, передбачених законом;

7) виконання інших повноважень відповідно до посадової інструкції. 

10. Адміністратор має особисту печатку (штамп) із зазначенням його прізвища, власного імені, по батькові або порядкового номера печатки (штампа) та найменування Центру.

11. Адміністратор має право:

1) безоплатно одержувати від суб’єктів надання адміністративних послуг, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, документи та інформацію, пов’язані з наданням таких послуг, в установленому законом порядку;

2) погоджувати документи (рішення) в інших державних органах та органах місцевого самоврядування, отримувати їх висновки з метою надання адміністративної послуги без залучення суб’єкта звернення з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних»;

3) інформувати керівника Центру та суб’єктів надання адміністративних послуг про порушення термінів розгляду заяв про надання адміністративних послуг, вимагати вжиття заходів для усунення виявлених порушень;

4) посвідчувати власним підписом і печаткою (штампом) копії (фотокопії) документів і виписок з них, витягів із реєстрів і баз даних, необхідних для надання адміністративної послуги;

5) порушувати клопотання перед керівником Центру щодо вжиття заходів з метою забезпечення ефективної роботи Центру.

12. Повноваження адміністратора можуть покладатися на державних реєстраторів, інших працівників Центру, які здійснюють функції з обслуговування суб’єктів звернення, зокрема прийняття документів, необхідних для надання адміністративних послуг, та видачу результатів надання адміністративних послуг у Центрі.  

13. Основними завданнями державного реєстратора є: 

1) забезпечення прийому та видачі документів, пов’язаних з проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців; 

2) забезпечення ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також Державного реєстру речових прав на нерухоме майно; 

3) здійснення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців відповідно до законодавства; 

4) внесення змін до відомостей про юридичну особу, фізичну особу-підприємця відповідно до закону; 

5) надання інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відповідно до законодавства; 

6) здійснення повноважень щодо державної реєстрації речових прав на нерухоме майно; 

7) виконання інших повноважень відповідно до посадової інструкції. 

14. Державний реєстратор має гербову печатку, зразок і опис якої затверджений наказом Міністерства юстиції України.

 

Організація роботи

15. Центр забезпечує надання адміністративних послуг шляхом взаємодії адміністратора із суб’єктами надання адміністративних послуг та у випадках передбачених законодавством – безпосередньо суб’єктами надання адміністративних послуг.

16. Центр під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з відповідними органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями.

17. Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр визначається Радою. Він включає адміністративні послуги, суб’єктом надання яких є Рада (її виконавчі органи та/або посадові особи), адміністративні послуги органів виконавчої влади і адміністративні послуги, що надаються органами місцевого самоврядування у порядку виконання делегованих повноважень, які є обов’язковими для надання через центри надання адміністративних послуг та затверджуються Кабінетом  Міністрів України.

До адміністративних послуг також прирівнюються надання витягів і виписок із реєстрів, довідок, копій, дублікатів документів та інші передбачені законом дії, у результаті яких суб’єкту звернення, а також об’єкту, що перебуває в його власності, володінні чи користуванні, надається або підтверджується певний юридичний статус та/або факт.

18. З метою забезпечення зручних і доступних умов отримання адміністративних послуг за рішенням Ради у громаді можуть утворюватися територіальні підрозділи та віддалені робочі місця адміністраторів, які надають адміністративні послуги відповідно до Переліку адміністративних послуг, визначених Радою.

19. У Центрі може здійснюватися прийняття звітів, декларацій і скарг, надання консультацій, прийняття та видача документів, не пов’язаних з наданням адміністративних послуг, визначених рішенням Ради.

20. Для зручності суб’єктів звернень у Центрі відповідно до узгоджених рішень (з визначенням графіку та інших умов) можуть здійснювати прийом представники інших суб’єктів надання адміністративних послуг.

21. У приміщенні Центру можуть надаватися супутні послуги (банківські, виготовлення копій документів, ламінування, фотографування, продаж канцелярських товарів тощо) суб’єктами господарювання, відбір яких здійснюється на конкурсній основі (критерії відбору – мінімізація матеріальних витрат і витрат часу суб’єкта звернення, а також урахування вимог законодавства у сфері оренди комунального майна.).

Не можуть бути віднесені до супутніх послуг надання консультацій та інформації, пов’язаних з наданням адміністративних послуг, продаж бланків заяв та інших документів, необхідних для звернення щодо надання адміністративних послуг, а також надання допомоги в їх заповненні, формуванні пакета документів.

22. У Центрі, його територіальних підрозділах, віддалених робочих місцях адміністраторів ( у разі їх створення) у місцях прийому суб’єктів звернень облаштовуються інформаційні стенди та/або інші засоби доведення інформації до суб’єктів звернення із зразками відповідних документів та інформацією в обсязі, достатньому для отримання адміністративної послуги без сторонньої допомоги.

 

23. За рішенням Ради можуть встановлюватися додаткові вимоги щодо обслуговування суб’єктів звернення, зокрема можливість надання суб’єктам звернення консультацій та інформації про хід розгляду їх заяв за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку).

Встановлені вимоги щодо якості обслуговування суб’єктів звернення в Центрі не повинні погіршувати умов надання адміністративних послуг, визначених законом.

24. Суб’єкт звернення для отримання адміністративної послуги в Центрі звертається до адміністратора/посадової особи з повноваженнями адміністратора, який/а  організовує надання адміністративних послуг/надає адміністративну послугу у випадках, передбачених законом, або у випадках, передбачених законодавством – до представника суб’єкта надання адміністративних послуг.

25. Час прийому суб’єктів звернень є загальним (єдиним) для всіх адміністративних послуг, що надаються через Центр, і становить не менше шести днів на тиждень та семи годин на день без перерви на обід.

Центр не рідше ніж один день на тиждень здійснює прийом суб’єктів звернень до двадцятої години.

У територіальних підрозділах Центру та у віддалених робочих місцях адміністраторів Центру час прийому суб’єктів звернень визначається Радою.

26. До надання адміністративних послуг можуть залучатися старости відповідно до законодавства.

27. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення діяльності Центру здійснюється за рахунок державного та місцевих бюджетів, а також з інших джерел дозволених законодавством.

 

 

 

 

Секретар міської ради                                                                 О.Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення  Добромильської міської ради

         від 22.01.2021р

 

 

 РЕГЛАМЕНТ
Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської  ради

Загальна частина

1. Цей  Регламент визначає порядок організації роботи Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської  ради (далі - Центр), його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів, порядок дій адміністраторів Центру та їх взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

2. У цьому Регламенті терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі України “Про адміністративні послуги”.

3. Надання адміністративних послуг у Центрі здійснюється з дотриманням таких принципів:

верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності;

стабільності;

рівності перед законом;

відкритості та прозорості;

оперативності та своєчасності;

доступності інформації про надання адміністративних послуг;

захищеності персональних даних;

раціональної мінімізації кількості документів та процедурних дій, що вимагаються для отримання адміністративних послуг;

неупередженості та справедливості;

доступності та зручності для суб’єктів звернення.

4. Центр у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, актами центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, положенням про Центр,  Регламентом Центру, рішеннями Добромильської міської  ради, розпорядженнями сільського голови та іншими нормативно-правовими документами.

Вимоги до приміщення, в якому розміщується Центр

 

5. Центр розміщується в зручному для суб’єктів звернення місці з розвинутою транспортною інфраструктурою.

На вході до приміщення (будівлі) розміщуються вивіска з найменуванням Центру та табличка з інформацією про його місцезнаходження, графік роботи тощо.

 Графік роботи Центру, його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів (в разі їх утворення) Центру затверджується Добромильською міською  радою, з урахуванням потреб суб’єктів звернення та відповідно до вимог Закону України “Про адміністративні послуги”.

Вхід до приміщень Центру облаштований пандусом та поручнями з обох боків для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, а також місцями для тимчасового розміщення дитячих колясок (або із забезпеченням у повному обсязі інших вимог доступності, зручності, інформативності і безпеки).

У приміщенні Центру облаштована санітарна кімната з урахуванням потреб осіб з інвалідністю, зокрема тих, що пересуваються на кріслах колісних, та інших маломобільних груп населення.

На прилеглій до Центру території облаштовані місця для безоплатної стоянки автомобільного транспорту суб’єктів звернення, зокрема відповідно позначені місця для автотранспортних засобів, якими керують (в яких перевозяться) особи з інвалідністю, у кількості, визначеній Законом України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”. Будівлі, приміщення та стоянки Центру облаштовані з урахуванням потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення згідно з вимогами відповідних державних будівельних норм, стандартів і правил. На прилеглих вулицях розміщуються інформаційні таблички, на яких зазначається місце розташування Центру.

6. Приміщення Центру поділяється на відкриту та закриту частини.

У відкритій частині здійснюється прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками Центру. Суб’єкти звернення мають безперешкодний доступ до такої частини Центру.

Відкрита частина включає:

сектор прийому та інформування;

сектор очікування;

сектор обслуговування.

Відкрита частина розміщується на першому поверсі будівлі зі створеними належними умовами для безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень будівлі.

Закрита частина призначена виключно для опрацювання документів, пошти, надання консультацій та здійснення попереднього запису суб’єктів звернення на прийом до адміністраторів за допомогою засобів телекомунікації (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), а також збереження документів, справ, журналів обліку/реєстрації (розміщення архіву).

Вхід до закритої частини Центру суб’єктам звернення забороняється.

Закрита частина розміщується на тому ж поверсі що і  відкрита частина.

7. Сектор прийому та інформування облаштовується при вході до приміщення Центру. У ньому здійснюється загальне інформування суб’єктів звернення з питань роботи Центру.

8. Сектор прийому та інформування облаштовується з метою ознайомлення суб’єктів звернення з порядком та умовами надання адміністративних послуг.

У секторі прийому та інформування розміщуються інформаційні стенди, або інформаційні термінали, або інші засоби доведення інформації до суб’єктів звернення в зручному для перегляду місці, що містять актуальну, вичерпну інформацію, необхідну для одержання адміністративних послуг.

Сектор прийому та інформування облаштовується столами, стільцями, комп’ютерною технікою з вільним доступом до Інтернету та забезпечується канцелярськими товарами для заповнення суб’єктами звернення необхідних документів.

Для висловлення суб’єктами звернень зауважень і пропозицій щодо якості надання адміністративних послуг приміщення, де розміщені сектор прийому та інформування Центру, територіальний підрозділ Центру, віддалене робоче місце адміністратора (в разі їх утворення), облаштовуються відповідними засобами (зокрема скринькою) та/або в них розміщується в доступному місці книга відгуків і пропозицій.

9. Сектор очікування розміщується в просторових приміщеннях, площа яких визначається залежно від кількості осіб, які звертаються до Центру протягом дня, та облаштовується столами для оформлення документів та в достатній кількості стільцями, кріслами тощо.

У секторі очікування облаштовуються місця для суб’єктів звернень у кількості не менше як 5 місць.  

Сектор очікування у разі потреби обладнується автоматизованою системою керування чергою, системою звукового інформування осіб похилого віку та тих, що мають вади зору.

 У приміщеннях Центру, його територіальних підрозділів, у приміщеннях, де розміщені віддалені робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення), створюються умови для оплати суб’єктами звернень адміністративного збору (зокрема, розміщуються платіжні термінали (у тому числі POS-термінали, програмно-технічні комплекси самообслуговування).

10. Сектор обслуговування   утворений за принципом відкритості розміщення робочих місць. Для швидкого обслуговування суб’єктів звернень робочі місця адміністраторів можуть розподілятись за принципом прийому і видачі документів. Кожне робоче місце для прийому суб’єктів звернення має інформаційну табличку із зазначенням номера такого місця, прізвища, імені, по батькові та посади адміністратора Центру.

11. Площа секторів очікування та обслуговування Центру, його територіального підрозділу  та приміщення, де розміщені віддалені робочі місце адміністраторів (в разі їх утворення), повинна бути достатньою для забезпечення зручних та комфортних умов для прийому суб’єктів звернення і роботи адміністраторів Центру.

Загальна площа секторів очікування та обслуговування становить не менше, як 50 кв. метрів.

12. На інформаційних стендах та/або інших засобах доведення інформації до суб’єктів звернення розміщується інформація, зокрема, про:

найменування Центру, його місцезнаходження та місцезнаходження його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів (в разі їх утворення), номери телефонів для довідок, факсу, адресу веб-сайту, електронної пошти;

графік роботи Центру, його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів (в разі їх утворення) (прийомні дні та години, вихідні дні);

перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, його територіальні підрозділи, віддалені робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення), та відповідні інформаційні картки адміністративних послуг;

строки надання адміністративних послуг;

бланки заяв та інших документів, необхідних для звернення за отриманням адміністративних послуг, а також зразки їх заповнення;

платіжні реквізити для оплати платних адміністративних послуг;

супутні послуги, які надаються в приміщенні Центру;

прізвище, ім’я, по батькові керівника Центру, контактні телефони, адресу електронної пошти;

користування інформаційними терміналами (у разі їх наявності);

Положення про Центр;

Регламент Центру;

графік прийому суб’єктів звернення посадовими особами Добромильської міської ради (у разі проведення такого прийому в приміщеннях Центру, його територіальних підрозділів, у приміщеннях, де розміщені віддалені робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення).

13. Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр, його територіальні підрозділи, віддалені робочі місця адміністраторів (в разі їх утворення), розміщується у доступному та зручному для суб’єктів звернення місці, у тому числі на офіційному сайті Добромильської міської  ради та/або інших засобах доведення інформації до суб’єктів звернення. Адміністративні послуги в Переліку групуються за моделлю життєвих ситуацій суб’єктів звернення та/або сферами правовідносин (законодавства), та/або суб’єктами надання адміністративних послуг.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через територіальні підрозділи Центру, віддалені робочі місця адміністраторів (у разі їх утворення), затверджується Добромильською міською  радою, з урахуванням потреб суб’єктів звернення.

14. Бланки заяв, необхідні для замовлення адміністративних послуг, розміщуються на стендах-накопичувачах або стелажах із вільним доступом до них суб’єктів звернення або на веб-сайті Центру (веб-сайті Добромильської міської ради ).

15. Особам з інвалідністю та іншим маломобільним групам населення забезпечується вільний доступ до інформації, зазначеної в цьому розділі, шляхом розміщення буклетів, інформаційних листів на стендах, інших необхідних матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля. У разі можливості здійснюється інформування в інший спосіб, який є зручним для осіб з інвалідністю, зокрема осіб з порушеннями слуху, зору, та інших маломобільних груп населення.

Для забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктам звернення, які є глухими, німими або глухонімими, до роботи Центру може залучатися перекладач жестової мови.

16. На основі узгоджених рішень із суб’єктами надання адміністративних послуг у роботі Центру можуть брати участь представники суб’єктів надання адміністративних послуг для надання консультацій та прийняття документів. 

Інформаційна та технологічна картки адміністративних послуг

 

17. Інформація для суб’єкта звернення щодо надання адміністративних послуг подається в інформаційних картках адміністративних послуг, а порядок розгляду і вирішення справ щодо надання конкретних адміністративних послуг - у технологічних картках.

Інформаційні і технологічні картки адміністративних послуг (крім типових інформаційних і технологічних карток, які розробляються і затверджуються відповідним центральним органом виконавчої влади) затверджуються виконавчим комітетом Добромильської міської  ради.

18. Добромильська міська рада, а також керівник Центру можуть вносити суб’єктові надання адміністративної послуги пропозиції щодо необхідності внесення змін до затверджених інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг (у тому числі для документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності).

У разі внесення змін до законодавства щодо надання адміністративної послуги суб’єкт її надання своєчасно інформує про це Добромильську міську раду , а також керівника Центру, готує пропозиції щодо внесення змін до інформаційних та/або технологічних карток згідно із законодавством.

Інформаційна робота Центру

 

19. Працівники Центру  консультують із загальних питань організації роботи Центру  та порядку прийому суб’єктів звернення.

Працівники Центру також:

інформують за усним клопотанням суб’єкта звернення про належність порушеного ним питання до компетенції Центру;

консультують суб’єктів звернення щодо порядку внесення плати (адміністративного збору) за надання платних адміністративних послуг, надають інформацію про платіжні реквізити для сплати адміністративного збору;

надають іншу інформацію та допомогу, що необхідні суб’єктам звернення.

20. Добромильська міська рада, створює та забезпечує роботу веб-сайту Центру або окремого розділу на своєму веб-сайті, де розміщується інформація, зазначена в пункті 12 цього  Регламенту, а також відомості про місце розташування Центру (його територіальних підрозділів, віддалених робочих місць адміністраторів (в разі їх утворення), найближчі зупинки громадського транспорту, під’їзні шляхи, місця паркування, інша корисна для суб’єктів звернення інформація. 

21. Інформація, яка розміщується в приміщенні Центру та/або інших засобах доведення інформації до суб’єктів звернення та на веб-сайті, повинна бути актуальною і вичерпною.

Інформація на веб-сайті Центру має бути зручною для пошуку та копіювання.

 22. Суб’єктам звернення, які звернулися до Центру (його територіальних підрозділів (в разі їх утворення), до адміністраторів, що працюють на віддалених робочих місцях, з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку (телефону, електронної пошти, інших засобів зв’язку), забезпечується можливість отримання інформації про надання адміністративних послуг у спосіб, що аналогічний способу звернення, або в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб.

 

 

Керування чергою в Центрі

 

23. З метою забезпечення зручності та оперативності обслуговування суб’єктів звернення у Центрі (його територіальних підрозділах, на віддалених робочих місцях адміністраторів (в разі їх утворення) вживаються заходи для запобігання утворенню черги, а у разі її утворення - для керування чергою.

 24. У разі запровадження автоматизованої системи керування чергою суб’єкт звернення для прийому адміністратором Центру реєструється за допомогою термінала в такій системі, отримує відповідний номер у черзі та очікує на прийом. Автоматизована система керування чергою може передбачати персоніфіковану реєстрацію суб’єкта звернення (із зазначенням його прізвища та імені).

25. У Центрі, його територіальних підрозділах, на віддалених робочих місцях адміністраторів (в разі їх утворення), може здійснюватися попередній запис суб’єктів звернення на прийом до адміністратора на визначену дату та час. Попередній запис може здійснюватися шляхом особистого звернення до Центру, його територіальних підрозділів (в разі їх утворення), адміністраторів Центру, що працюють на віддалених робочих місцях, з використанням телефонного зв’язку та/або електронної реєстрації на веб-сайті Центру (сторінки на веб-сайті Добромильської міської  ради). Прийом суб’єктів звернення, які зареєструвалися шляхом попереднього запису, здійснюється у визначені керівником Центру години.

26. Центр може здійснювати керування чергою в інший спосіб, гарантуючи дотримання принципу рівності суб’єктів звернення.

 

Прийняття заяви та інших документів у Центрі

 

27. Прийняття від суб’єкта звернення заяви та інших документів, необхідних для надання адміністративної послуги (далі - вхідний пакет документів), та повернення документів з результатом надання адміністративної послуги (далі - вихідний пакет документів) здійснюється виключно в Центрі або його територіальних підрозділах, віддалених робочих місцях адміністраторів (в разі їх утворення).

Прийняття заяв для отримання адміністративних послуг від фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, здійснюється незалежно від реєстрації їх місця проживання, крім випадків, передбачених законом.

Заяви від юридичних осіб приймаються за місцезнаходженням таких осіб або у випадках, передбачених законом, за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідних об’єктів, якщо інше не встановлено законом.

28. Прийняття від суб’єктів господарювання заяви про видачу документів дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства, видача (переоформлення, анулювання) документів дозвільного характеру, які оформлені дозвільними органами, та зареєстрованих декларацій здійснюються відповідно до Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”.

29. Суб’єкт звернення має право подати вхідний пакет документів у Центрі (його територіальному підрозділі, віддаленому робочому місці адміністратора (в разі їх утворення) особисто, через представника (законного представника), надіслати його поштою (рекомендованим листом з описом вкладення) або у випадках, передбачених законом, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Заява для отримання адміністративної послуги в електронній формі подається через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи державних органів та органів місцевого самоврядування.

30. У разі коли вхідний пакет документів подається представником (законним представником) суб’єкта звернення, пред’являються документи, що посвідчують особу представника та засвідчують його повноваження.

31. Адміністратор Центру перевіряє відповідність вхідного пакета документів інформаційній картці адміністративної послуги, у разі потреби надає допомогу суб’єктові звернення в заповненні бланка заяви. У разі коли суб’єкт звернення припустився неточностей або помилки під час заповнення бланка заяви, адміністратор повідомляє суб’єктові звернення про відповідні недоліки та надає необхідну допомогу в їх усуненні.

33. Адміністратор Центру складає опис вхідного пакета документів, у якому зазначаються інформація про заяву та перелік документів, поданих суб’єктом звернення до неї, у двох примірниках.

34. Суб’єктові звернення надається примірник опису вхідного пакета документів за підписом і з проставленням печатки (штампа) відповідного адміністратора Центру, а також відмітки про дату та час його складення. Другий примірник опису вхідного пакета документів зберігається в матеріалах справи, а у разі здійснення в Центрі електронного документообігу - в електронній формі.

35. Адміністратор Центру під час отримання вхідного пакета документів зобов’язаний з’ясувати прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення про результат надання адміністративної послуги, а також бажане місце отримання оформленого результату надання адміністративної послуги (в Центрі, його територіальному підрозділі, віддаленому робочому місці адміністратора (в разі їх утворення), спосіб передачі суб’єктові звернення вихідного пакета документів (особисто, засобами поштового або телекомунікаційного зв’язку чи в інший вибраний суб’єктом звернення спосіб), про що зазначається в описі вхідного пакета документів у паперовій та/або електронній формі.

36. Адміністратор Центру здійснює реєстрацію вхідного пакета документів шляхом внесення даних до журналу реєстрації (у паперовій та/або електронній формі). Після внесення даних справі присвоюється номер, за яким здійснюється її ідентифікація та який фіксується на бланку заяви і в описі вхідного пакета документів.

Реєстрація та облік заяв, вхідних пакетів документів та оформлених результатів надання адміністративних послуг у Центрі, його територіальному підрозділі  та на віддаленому робочому місці адміністратора (в разі їх утворення) може вестися централізовано (зокрема шляхом запровадження електронного документообігу) або окремо в Центрі, його територіальному підрозділі  та на віддаленому робочому місці адміністратора (в разі їх утворення).

37. У разі коли вхідний пакет документів отримано засобами поштового зв’язку і він не містить інформації про прийнятний для суб’єкта звернення спосіб його повідомлення, адміністратор Центру не пізніше наступного робочого дня надсилає суб’єктові звернення опис вхідного пакета документів електронною поштою (та/або його відскановану копію) чи іншими засобами телекомунікаційного зв’язку або поштовим відправленням.

38. Після реєстрації вхідного пакета документів адміністратор Центру формує справу у паперовій та/або електронній формі та в разі потреби здійснює її копіювання та/або сканування.

39. Інформацію про вчинені дії адміністратор Центру вносить до листа про проходження справи у паперовій та/або електронній формі (крім випадків, коли адміністратор є суб’єктом надання адміністративної послуги). Лист про проходження справи також містить відомості про послідовність дій (етапів), необхідних для надання адміністративної послуги, та залучених суб’єктів надання адміністративних послуг.

 

 

Опрацювання справи (вхідного пакета документів)

 

40. Після вчинення дій, передбачених пунктами 27-39  цього Регламенту, адміністратор Центру зобов’язаний невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня з урахуванням графіка роботи суб’єкта надання адміністративної послуги, надіслати (передати) вхідний пакет документів суб’єктові надання адміністративної послуги, до компетенції якого належить питання прийняття рішення у справі, про що робиться відмітка в листі про проходження справи із зазначенням часу, дати та найменування суб’єкта надання адміністративної послуги, до якого її надіслано, та проставленням печатки (штампа) адміністратора, що передав відповідні документи.

 41. Передача справ у паперовій формі від Центру (його територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора (в разі їх утворення) до суб’єкта надання адміністративної послуги здійснюється в порядку, визначеному Добромильською міською  радою , але не менше ніж один раз протягом робочого дня, шляхом отримання справ представником суб’єкта надання адміністративної послуги або їх доставки працівником Центру, надсилання від сканованих документів з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку або в інший спосіб.

42. Після отримання справи суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний внести запис про її отримання із зазначенням дати та часу, прізвища, імені, по батькові відповідальної посадової особи до листа про проходження справи.

43. Контроль за дотриманням суб’єктами надання адміністративних послуг строків розгляду справ та прийняття рішень здійснюється адміністраторами Центру відповідно до розподілу обов’язків за рішенням керівника Центру.

44. Суб’єкт надання адміністративної послуги зобов’язаний:

своєчасно інформувати Центр про перешкоди у дотриманні строку розгляду справи та прийнятті рішення, інші проблеми, що виникають під час розгляду справи;

надавати інформацію на усний або письмовий запит (у тому числі шляхом надсилання на адресу електронної пошти) адміністратора Центру про хід розгляду справи.

У разі виявлення факту порушення вимог законодавства щодо розгляду справи (строків надання адміністративної послуги тощо) адміністратор Центру невідкладно інформує про це керівника Центру.

 

Передача вихідного пакета документів суб’єктові звернення

 

45. Суб’єкт надання адміністративної послуги невідкладно, але не пізніше наступного робочого дня після оформлення результату надання адміністративної послуги, формує вихідний пакет документів та передає його до Центру (його територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора (в разі їх утворення), про що зазначається в листі про проходження справи.

46. Адміністратор Центру невідкладно у день надходження вихідного пакета документів повідомляє про результат надання адміністративної послуги суб’єктові звернення у спосіб, зазначений в описі вхідного пакета документів, здійснює реєстрацію вихідного пакета документів шляхом внесення відповідних відомостей до листа про проходження справи, а також до відповідного реєстру в паперовій та/або електронній формі.

47. Вихідний пакет документів передається суб’єктові звернення особисто під підпис (у тому числі його представникові (законному представникові)) у разі пред’явлення документа, що посвідчує особу та/або засвідчує його повноваження, або у випадках, передбачених законодавством, передається в інший прийнятний для суб’єкта звернення спосіб.

 Інформація про дату отримання вихідного пакета документів суб’єктом звернення зазначається в описі вхідного пакета документів або в іншому документі, визначеному Добромильською міською  радою, і зберігається в матеріалах справи.

 48. У разі незазначення суб’єктом звернення зручного для нього способу отримання вихідного пакета документів або його неотримання в Центрі протягом двох місяців відповідні документи надсилаються суб’єктові звернення засобами поштового зв’язку. У разі відсутності відомостей про місце проживання (місцезнаходження) суб’єкта звернення та іншої контактної інформації вихідний пакет документів зберігається протягом тримісячного строку в Центрі, а потім передається для архівного зберігання.

49. У разі коли адміністративна послуга надається невідкладно, адміністратор Центру реєструє інформацію про результат розгляду справи в журналі (у паперовій та/або електронній формі), негайно формує вихідний пакет документів та передає його суб’єктові звернення.

50. Відповідальність за несвоєчасне та неналежне надання адміністративних послуг несуть суб’єкти надання таких послуг та в межах повноважень адміністратори і керівник Центру.

51. Інформація про кожну надану адміністративну послугу та справу в паперовій (копія документів) та/або електронній (скановані копії документів) формі (заява суб’єкта звернення та інші документи, визначені Добромильською міською  радою) за рішенням Добромильської міської  ради, може зберігатися в приміщенні Центру, його територіального підрозділу, приміщенні, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора (в разі їх утворення).

У разі надання адміністративної послуги за допомогою державних реєстрів інформація про послугу зберігається у відповідному реєстрі.

Інформація про адміністративні послуги, надані територіальним підрозділом, адміністратором Центру, що працює на віддаленому робочому місці, подається Центру для узагальнення в порядку, визначеному регламентом Центру.

Усі матеріали справи зберігаються у суб’єкта надання адміністративної послуги.

 

Особливості діяльності територіального підрозділу Центру,

адміністратора Центру, що працює на віддаленому робочому місці

 

52. Рішення про утворення та розміщення територіального підрозділу, віддаленого робочого місця адміністратора приймається Добромильською міською  радою, відповідно до вимог, зазначених у пунктах 5 і 8 цього  Регламенту, та з урахуванням потреб суб’єктів звернення, кількості населення, що буде ними обслуговуватися, та обсягу послуг, що надаватимуться.

Територіальний підрозділ, віддалене робоче місце адміністратора розміщується на першому або другому поверсі будівлі за умови створення належних умов для безперешкодного доступу для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до такої будівлі.

Віддалене робоче місце адміністратора може бути пересувним, що передбачає наявність відповідного комплекту технічних засобів (комп’ютерної техніки та оргтехніки), оснащених відповідним програмним забезпеченням та вільним доступом до Інтернету.

Робота пересувного віддаленого місця адміністратора забезпечується шляхом проведення виїзних прийомів адміністратора за місцем проживання/перебування (місцезнаходженням) суб’єкта звернення або за іншою адресою, зазначеною ним, у межах Добромильської територіальної громади. Перелік категорій суб’єктів звернення, яким можуть надаватися адміністративні послуги за допомогою пересувного віддаленого місця адміністратора, та порядок роботи адміністратора пересувного віддаленого місця визначається Добромильською міською  радою.

До обов’язкової категорії суб’єктів звернення, яким адміністративні послуги надаються за допомогою пересувного віддаленого місця адміністратора, належать особи з інвалідністю I групи та інші особи, які, за висновком лікарсько-консультативної комісії, не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

53. У приміщенні територіального підрозділу, приміщенні, де розміщене віддалене робоче місце адміністратора, забезпечується розміщення актуальної, вичерпної інформації, необхідної для одержання адміністративних послуг, з дотриманням вимог, встановлених пунктом 8 цього  Регламенту.

54. Територіальний підрозділ, приміщення, де розміщено віддалене робоче місце адміністратора (крім пересувного віддаленого робочого місця адміністратора), облаштовуються місцями для очікування суб’єктами звернень.

 

Особливості діяльності територіального підрозділу Центру, адміністратора Центру, що працює на віддаленому робочому місці,  утворених в об’єднаній територіальній громаді

55. Територіальний підрозділ Центру, що утворений в Добромильській громаді, адміністратор Центру, що працює на віддаленому робочому місці, можуть обслуговувати населення одного або декількох старостинських округів.

56. За рішенням Добромильської міської ради, окремі функції адміністратора, пов’язані з отриманням заяви та вхідного пакета документів, видачею результатів надання адміністративних послуг або наданням адміністративних послуг, можуть здійснюватися старостою.

 

 

 

Секретар міської  ради                                                                О. Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22.01.2021 року                                                                  №

м. Добромиль

 

РІШЕННЯ

 

Про утворення територіального підрозділу

і віддалених робочих місць адміністраторів

Центру надання адміністративних послуг

Добромильської міської ради та

час прийому суб’єктів звернень

 

З метою створення зручних та сприятливих умов для отримання фізичними особами та суб’єктами господарювання адміністративних послуг, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про адміністративні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від  20.02.2013 року №118 «Про затвердження Примірного положення про центр надання адміністративних послуг», з урахуванням рішень Добромильської міської ради від22.01.2021 року №46 «Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг в  Добромильскій територіальній громаді та створення Центру надання адміністративних послуг на 2021-2022 роки» та від 22.01.2021 року №47 «Про створення Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради та організацію його роботи»  Добромильська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити, що Центр надання адміністративних послуг Добромильської міської ради розміщується в приміщенні комунальної власності територіальної громади за адресою: Львівська область, Самбірський район, с.Нове Місто, вулиця Центральна, будинок 75Б.

2. Утворити територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради в приміщенні комунальної власності територіальної громади за адресою: Львівська область, Самбірський район, м.Добромиль, пл. Ринок  будинок1.

3. Утворити віддалені робочі місця адміністраторів в приміщеннях комунальної власності територіальної громади за адресами:

3.1. Львівська область, Самбірський район, с. Болозів, вулиця Шевченка, будинок 12;

3.2. Львівська область, Самбірський район, с. Міженець, вулиця Миру, будинок 4  ;

3.3. Львівська область, Самбірський район, смт Нижанковичі, вулиця Костюшка, будинок 3;

3.4. Львівська область, Самбірський район, с. Конів, вул.Офіцерська будинок 4;

3.5. Львівська область, Самбірський район, с. Дешичі, вул.Центральна  будинок 72.

4. Затвердити графік роботи Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради (час прийому суб’єктів звернень) згідно із Додатком 1 до цього рішення.

5. Затвердити графік роботи територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради (час прийому суб’єктів звернень) згідно із Додатком 2 до цього рішення.

6. Затвердити графік роботи віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської ради (час прийому суб’єктів звернень) згідно із Додатком 3 до цього рішення.

7. Секретарю міської ради  з дотриманням вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» не пізніше п’яти робочих днів з дня прийняття цього рішення оприлюднити його на офіційному сайті Добромильської міської ради.

 

Міський голова                                                                 П. Куляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до рішення Добромильської міської ради

від 22.01.2021р.

 

Графік роботи

Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської  ради

(час прийому суб’єктів звернень)

 

№ з/п

Дні тижня

Години прийому громадян

1

Понеділок

 

з  9:00  год.   до 16:00  год.

без перерви на обід

2

Вівторок

з  9:00  год.   до 16:00  год.

без перерви на обід

3

Середа

з  09:00 год.   до 20:00  год.

без перерви на обід

4

Четвер

з  9:00  год.  до 16:00  год.

без перерви на обід

5

П’ятниця

з  9:00  год.  до 16:00 год.

без перерви на обід

6

Субота

з  9:00  год.  до 16:00  год.

без перерви на обід

7

Неділя

Вихідні та святкові дні

 

Прийом громадян не здійснюється

 

 

 

 

 

Секретар Добромильської міської  ради                                 О. Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №2

до рішення Добромильської міської ради

      від 22.01.2021р.

 

 

Графік роботи

територіального підрозділу Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської  ради

(час прийому суб’єктів звернень)

 

№ з/п

Дні тижня

Години прийому громадян

1

Понеділок

 

з  9:00  год.   до 18:00  год.

Обід 13:00 до 14:00

2

Вівторок

з  9:00  год.   до 18:00  год

Обід 13:00 до 14:00

3

Середа

з  09:00  год.   до 20:00  год

Обід 13:00 до 14:00

4

Четвер

з  9:00  год.  до 18:00  год.

Обід 13:00 до 14:00

5

П’ятниця

з  9:00  год.  до 18:00 год.

Обід 13:00 до 14:00

6

Субота

Неділя

Вихідні та святкові дні

Прийом громадян не здійснюється

 

 

 

 

 

Секретар Добромильської міської  ради                                 О. Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №3

до рішення Добромильської міської ради

      від 22.01.2021р.

 

 

Графік роботи

віддалених робочих місць адміністраторів

Центру надання адміністративних послуг Добромильської міської  ради

(час прийому суб’єктів звернень)

 

№ з/п

Дні тижня

Години прийому громадян

1

Понеділок

 

з  9:00  год.   до 18:00  год.

Обід 13:00 до 14:00

2

Вівторок

з  9:00  год.   до 18:00  год.

Обід 13:00 до 14:00

3

Середа

з  9:00  год.   до 18:00  год.

Обід 13:00 до 14:00

4

Четвер

з  9:00  год.  до 18:00  год.

Обід 13:00 до 14:00

5

П’ятниця

з  9:00  год.  до 18:00 год.

Обід 13:00 до 14:00

6

Субота

Неділя

Вихідні та святкові дні

 

Прийом громадян не здійснюється

 

 

 

 

 

Секретар міської  ради                                         О. Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22. 01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Положення

про відділ архітектури ,земельних відносин,

екології  та управління комунальним майном

Добромильської  міської ради

 

   З метою оптимізації та вдосконалення роботи апарату виконавчого комітету  Добромилдьської міської ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про відділ архітектури ,земельних відносин, екології  та управління комунальним майном Добромильської  міської ради  (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення залищаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                     П.Куляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до рішення Добромильської міської ради

      від 22.01.2021р.

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про відділ архітектури, земельних відносин, екології та управління комунальним  майном  Добромильської міської ради

 

Загальні положення

1.1. Відділ архітектури,земельних відносин, екології та управління комунальним майном (далі - відділ) є структурним підрозділом апарату виконавчого комітету Добромильської міської ТГ, утворюється міською радою, є підзвітним та підконтрольним міській раді, підпорядковується виконавчому комітету міської ради, голові міської ради, іншим посадовим особам відповідно до розподілу повноважень, а з питань здійснення делегованих повноважень підконтрольний відповідним органам виконавчої влади, діє у відповідності з цим Положенням.

1.2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, Постановами Верховної Ради України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями міської ради та її виконкому, розпорядженнями міського голови, прийнятими в межах його компетенції, а також даним положенням.

1.3.  Положення про відділ затверджується міською радою. Зміни і доповнення до цього Положення вносяться сесією міської ради.

1.4.   Реорганізація, ліквідація відділу проводиться за рішенням міської ради.

  

2. Завдання  та повноваження відділу

2.1. Завданнями відділу є:

-  Забезпечення реалізації повноважень Добромильської  міської ТГ у галузі земельних відносин архітектури ,екології та управління комунальним майном відповідно до законодавства України;

- участь у розробленні та виконанні місцевих програм з використання і охорони  земель населених пунктів ТГ.

- здійснення самоврядного контролю за використанням і охороною земель та контролю за додержанням земельного законодавства;

- організація роботи щодо забезпечення конституційних та законних прав громадян та юридичних  осіб  на землю відповідно до Земельного кодексу України та інших нормативних актів України;

- реалізація політики міської ради у сфері земельного законодавства,архітектури,екології та  управління комунальним майном на території міської ради, в межах визначених цим Положенням;

- проведення аналізу стану містобудування на території міста, організацію розробки та подання на затвердження в установленому  порядку генерального плану, містобудівних програм, детальних планів території,  іншої містобудівної документації;

- сприяння розробці і реалізації цільових містобудівних програм, планів будівництва житлово-цивільних об’єктів комунальної власності, санаторно-курортних закладів і культових споруд зареєстрованих конфесій, земельно-господарського устрою міста;

- забезпечення у встановленому порядку інформування населення про плани розвитку міста, розміщення важливих об’єктів містобудування і організовує проведення громадських обговорень і слухань детальних планів території,  планів зонування території.

 

2.2. Повноваженнями відділу є:

- Надання інформації юридичним  особам та фізичним особам, зацікавленим у відведенні земельних ділянок, про можливі варіанти розміщення об'єктів відповідно до затвердженої містобудівної документації (на даний час ДПТ детальний план території) та документації із землеустрою.

- участь у роботі постійно діючої комісії міської ради з питань вибору земельних ділянок для розміщення об'єктів на території Добромильської міської ТГ;

- участь у роботі постійно діючої комісії міської ради з добору земельних ділянок, які виставляються для продажу на аукціоні або права на які виставляються для такого продажу;

- перевірка документації  із землеустрою на відповідність чинному земельному законодавству та нормативно-технічним вимогам щодо її розроблення;

-  розгляд звернень та підготовка пропозицій для прийняття рішень міською радою про отримання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок та їх затвердження;

- підготовка пропозицій для прийняття рішень міською радою щодо передачі та придбання ділянок у власність (викуп), надання земель у користування та припинення права користування., прийняття земельних ділянок у фонд міської ради;

- підготовка пропозицій для прийняття рішень міською радою щодо викупу земельних ділянок для суспільних потреб територіальної громади міста;

- організація  проведення нормативної та експертної грошової оцінки земель комунальної власності;

- підготовка і внесення пропозицій для прийняття рішень міською радою по встановленню розмірів орендної плати;

- підготовка проектів договорів оренди землі;

- надання пропозицій щодо внесення змін та доповнень до договорів оренди земельних ділянок;

- оформлення договорів оренди землі після прийняття відповідних рішень міською радою;

- підготовка актів прийняття-передачі земельних ділянок, що додаються до договорів оренди землі;

- підготовка і внесення пропозицій для прийняття рішень міською радою про продовження строків оренди земельних ділянок за поданими зверненнями;

- підготовка угод про розірвання договорів оренди землі;

- здійснення контролю за виконанням рішень міської ради в тій частині, що стосується додержання строків  укладання договорів оренди землі;

- вжиття заходів по забезпеченню надходження коштів до місцевого бюджету від використання земельних ділянок, що надані в оренду;

- взаємодія з державними органами щодо справляння плати за землю згідно укладених договорів;

- ведення реєстру інформаційної бази землекористувачів, яким надані земельні ділянки в оренду;

- підготовка і внесення пропозицій для прийняття рішень міською радою про припинення права користування  земельними ділянками;

- здійснення контролю за використанням та охороною земель комунальної власності, додержанням земельного та екологічного законодавства;

- у разі виявлення порушення земельного законодавства внесення пропозицій державній інспекції з контролю за використанням і охороною земель про обмеження, тимчасову заборону (зупинення) чи припинення права власності або права користування земельною ділянкою громадянами та юридичними особами;

- здійснення координації діяльності місцевих органів земельних ресурсів;

- взаємодія з державною інспекцією з контролю за використанням і охороною земель, яка функціонує у місті, правоохоронними органами та отримання від посадових осіб, вказаних органів інформації, необхідної для виконання покладених на нього завдань;

- забезпечення дотримання законодавства про державну таємницю та інформацію;

- розгляд у межах компетенції відділу звернень, заяв громадян, забезпечення вжиття відповідних заходів для вирішення порушених ними питань;

- участь у розробці та виконанні міських програм з використання і охорони земель міста;

- виконання доручення міського голови;

- здійснює аналітичний облік використання земельних ресурсів міської ради, відповідно до оформлених правовстановлюючих документів на земельні ділянки та забезпечує створення відповідної електронної бази даних;

 - аналізує документацію із землеустрою, подану на розгляд міської ради та готує відповідні пропозиції ;

 - здійснює відповідну аналітичну роботу з територіальними підрозділами Державної фіскальної служби, Держгеокдастру для забезпечення надходжень від плати за землю;

- здійснює підготовку та укладання договорів про сплату авансового внеску в рахунок оплати вартості земельної ділянки;

- здійснює підготовку необхідних документів для проведення земельних торгів, відповідно до Земельного кодексу України;

- здійснює підготовку матеріалів відповідно до сфери діяльності відділу та подає їх на розгляд постійних комісій та виконавчого комітету;

 - організовує підготовку та прийняття регуляторних актів стосовно ставок земельного податку та орендної плати за землю на відповідний фінансовий рік у встановленому законом порядку;

- надає щомісячну та щорічну інформацію до територіальних підрозділів Державної фіскальної служби стосовно користувачів земельних ділянок;

- бере участь в роботі комісій при розгляді та вирішенні земельних спорів;

- здійснює аналіз ефективного використання земельних ресурсів населених пунктів ТГ;

- забезпечує систематичне інформування населення міської об’єднаної територіальної громади про хід приватизації та надання в орендну земель, що належить до комунальної власності територіальної громади міста;

- вирішення інших питань у галузі земельних відносин відповідно до чинного законодавства.

- бере участь у здійсненні контролю за виконанням Закону України «Про охорону культурної спадщини» по збереженню пам’яток культурної спадщини, що знаходяться на території Добромильської ТГ;

- бере участь у організації роботи по розгляду проектів містобудівної документації.

- створює і веде архів містобудівної документації;

- бере участь у реалізації політики міської ради у сфері містобудування та  архітектури, подає до міської  ради пропозиції з цих питань;

- веде облік забезпеченості містобудівною документацією Добромильської  міської ТГ, вносить пропозиції міській раді щодо необхідності розроблення та коригування відповідної містобудівної документації;

 - координує на території Добромильської міської ради ТГ виконання науково-дослідних і проектно-вишукувальних робіт у сфері містобудування.

- забезпечення діяльності, спрямованої на поліпшення екологічного стану і запобігання забрудненню навколишнього природного середовища  громади.

- забезпечення реалізації державної політики у сфері охорони довкілля, ефективного використання природних ресурсів.

-розглядає і узгоджує плани підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування, з питань охорони навколишнього природного середовища і вносить пропозиції до відповідних органів

-здійснює організаційно-технічний супровід при відчуженні комунального майна в процесі його приватизації;

-здійснює підготовку договорів купівлі-продажу та актів приймання-передачі об'єктів комунального майна в процесі його приватизації, включаючи майно ліквідованих підприємств, об'єктів незавершеного будівництва, а також акції, паї і частки, що належать територіальній громаді міста у майні господарських товариств;

-здійснює облік та організовує проведення інвентаризації комунального майна міста;

-забезпечує проведення оцінки вартості комунального майна, що підлягає приватизації або передається в користування;

-проводить консультаційну та роз'яснювальну роботу з питань приватизації та оренди комунального майна;

-розглядає заяви фізичних і юридичних осіб з питань обліку, приватизації та передачі в користування комунального майна відповідно до чинного законодавства та у межах своїх повноважень;

-здійснює організаційно-технічний супровід при відчуженні комунального майна в процесі його приватизації;

-здійснює підготовку договорів купівлі-продажу та актів приймання-передачі об'єктів комунального майна в процесі його приватизації, включаючи майно ліквідованих підприємств, об'єктів незавершеного будівництва, а також акції, паї і частки, що належать територіальній громаді міста у майні господарських товариств;

-бере участь у формуванні для подальшого подання на затвердження міської ради, у порядку, визначеному чинним законодавством:

-переліків об'єктів комунального майна з визначеними у відповідності до чинного законодавства способами приватизації;

- програми приватизації комунального майна;

- умов конкурсів та аукціонів;

 

3. Права відділу

3.1. Правами відділу є:

- одержувати від структурних підрозділів виконавчого комітету, міської ради письмові та усні пояснення з питань, що виникають під час погодження документів при розгляді питань в галузі земельних відносин., а також матеріали  документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;

- брати участь у розробленні програм щодо використання та охорони земель, проведення інвентаризації земель на території ОТГ, розмежування земель державної та комунальної власності, визначення меж прибудинкових територій багатоповерхових будинків та інших програм пов’язаних із земельними ресурсами об’єднаної територіальної громади та інших нормативних актів, що розробляються з метою врегулювання земельних відносин в Україні;

- за дорученням керівництва міської ради представляти інтереси міської ради в установах та організаціях, в інших управлінських структурах з питань, що входять до його компетенції;

- користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів місцевого самоврядування, системами зв’язку і комунікацій та іншими технічними засобами;

- брати участь у засіданнях сесій міської ради, нарадах, інших заходах, що проводяться в міській раді, скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до його компетенції;

- вимагати від керівництва належних умов праці для працівників відділу, підвищення їх кваліфікації;

- залучати працівників виконавчих органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками) для розгляду питань, що належать до його компетенції;

- здійснювати контроль за виконанням Закону України «Про охорону культурної спадщини» по збереженню пам’яток культурної спадщини, що знаходяться на території Добромильської міської ТГ.

3.2.  Відділ в процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє органами державної влади органами  місцевого   самоврядування,  підприємствами,  установами  та  організаціями, об'єднаннями громадян.

 

4.Структура та організація діяльності відділу

4.1. Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою, на конкурсній основі чи за іншою процедурою передбаченою законодавством України.

4.2. Начальник Відділу:

- Здійснює керівництво діяльністю відділу, несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань і виконання свої функцій;

- вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях виконавчого комітету міської ради, сесіях міської ради питань, що належать до компетенції відділу, бере участь у їх засіданнях;

- вносить пропозиції міському голові щодо застосування заходів дисциплінарних стягнень та заохочень до працівників відділу;

- забезпечує у межах своєї компетенції контроль за станом справ у сфері діяльності відділу, вживає заходів до його поліпшення;

- вносить пропозиції міському голові щодо структури і штату працівників відділу;

- розробляє посадові інструкції працівників відділу та розподіляє обов’язки між ними, визначає функції та ступінь відповідальності працівників відділу;

- планує роботу відділу, вносить пропозиції до планів роботи виконавчого комітету міської ради

- від імені відділу та в межах завдань покладених на відділ підписує документи, пов’язані з діяльністю відділу;

- представляє відділ у відносинах з виконавчими органами міської ради, місцевими органами виконавчої влади, іншими органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями та об’єднаннями громадян;

- здійснює інші повноваження, передбачені законодавством та положенням про відділ;

- забезпечує дотримання працівниками відділу правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

- несе дисциплінарну відповідальність за невиконання, несвоєчасне або неналежне виконання функцій, покладених на нього в межах і в порядку, встановленому чинним законодавством.

4.3. У разі тимчасової відсутності начальника відділу виконання його обов’язків покладається на головного спеціаліста відділу.

4.4. Працівники відділу призначаються на посаду та звільняються з посади міським головою згідно із законодавством про службу в органах місцевого самоврядування.

4.5. Посадові інструкції працівників відділу затверджуються міським головою.

5.  Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету в межах граничної чисельності та фонду оплати праці структурних підрозділів міської ради.

6. В ідділ не є юридичною особою.

7.Документи, що готуються відділом з питань, що належать до його компетенції, погоджуються заступником міського голови чи міським головою.

 8.Особи, винні у порушенні законодавства про службу в органах місцевого самоврядування, притягуються до цивільної, адміністративної або кримінальної  відповідальності згідно з      діючим законодавством України.

 9. Особи, винні у порушенні трудового законодавства,  притягуються до дисциплінарної відповідальності.

 

 

Секретар міської ради                                                             О.Мацько

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

 

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22.01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

 

РІШЕННЯ

 

Про затвердження Положення

Про відділ соціального захисту населення

Добромильської  міської ради

 

   З метою оптимізації та вдосконалення роботи апарату виконавчого комітету  Добромильської міської ради, структурування функціональних напрямків діяльності, забезпечення ефективної роботи, відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Затвердити Положення про відділ соціального захисту населення Добромильської  міської ради  (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення залищаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                     П.Куляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

До рішення Добромильської міської ради

            від 22.01.2021 року

 

ПОЛОЖЕННЯ

Про відділ соціального захисту населення

Добромильської міської ради

 

  1. Загальні положення

 

    1. Відділ  соціального  захисту  населення  Добромильської   міської   ради  є структурним  підрозділом  міської  ради,  який  утворюється  міською  радою, є підзвітним та підконтрольним міській раді, що його утворила, підпорядковується виконавчому комітету міської ради і міському голові. 
    2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України та законами України, Указами Президента України та постановами Верховної Ради України, прийнятими відповідно до Конституції України та законів України,актами Кабінету Міністрів України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»,наказами Міністерства соціальної політики, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями міського голови, рішеннями сесій міської ради та виконавчого комітету, а також Положенням про відділ.
    3. Працівники відділу є посадовими особами та службовцями органу місцевого самоврядування. Структура та чисельність відділу затверджується міською радою.

 

  1. Основні завдання та функції Відділу

 

    1. Основними завданнями відділу є:
      1.  Забезпечення  реалізації  на території  громади державної  політики у сфері  соціального захисту населення  .
      2.  Визначення  та реалізація соціальних   пріоритетів розвитку  громади,  участь в  розробці місцевих програм  соціального спрямування, проектів,програм  та  заходів  щодо підтримки  вразливих категорій  населення.
      3. Запровадження  та надання місцевих  гарантій  соціального  захисту,  соціальної  підтримки  мешканців  громади.
      4.  Організація  здійснення роботи  соціального  захисту в  громаді  та  надання послуг.
    2.       Відділ   відповідно   до   покладених на  нього  завдань:
      1. Забезпечує  виконання  законодавчих  та  інших  нормативно- правових  актів  з  питань, що віднесені  до  його  відання.
      2.  Бере  участь  у стратегічному плануванні  розвитку соціальної  сфери  громади,  здійснює  підготовку   пропозицій  до  проектів  місцевих  програм  соціального розвитку,  проекту  бюджету  громади.
      3.  Вирішує відповідно  до  законодавства  питання  щодо  соціальної  підтримки  населення  громади(  прийому  документів  для  призначення  і  виплати   соціальних   допомог,  компенсацій,житлових  субсидій,  надання  пільг, інших грошових  соціальних  виплат) ,в  тому  числі  у  співпраці  з центром  надання  адміністративних  послуг.
      4. Надає   сприяння  та  забезпечує  контроль за  своєчасним підвищенням кваліфікації  працівників  сфери  соціального  захисту територіальної  громади.
      5. Вживає  заходи щодо  надання  соціальних  допомог  та компенсацій вразливим верствам  населення громади, що  фінансуються за  рахунок  коштів місцевого бюджету.
      6. Здійснює  консультування  мешканців територіальної  громади  з  питань   застосування  законодавства  щодо  соціальної підтримки  населення,захисту  соціальних  прав,  інших  питань  віднесених  до  його  відання.
      7. Вживає  заходи  реагування  на  звернення  та  повідомлення  громадян.
      8. Проводить  інформаційно- просвітницьку  роботу  серед  населення,  спрямовану  на  :

підвищення  обізнаності  з  питань  прав  та  гарантій  у  сфері  соціального  захисту  населення,  запобігання  та  подолання  споживацьких  настроїв,  формування  сімейних  цінностей,  почуття  причетності  до розв»язання  важливих  соціальних  завдань  громади.

      1. Здійснює інші  повноваження,  покладені  на Відділ відповідно  до  закодавства  України.
      2. Приймає  рішення    про  надання  чи  відмову  у  наданні  соціальних  послуг.

 

  1. Відділ  має  право:

 

  • вносити  пропозиції  щодо  вдосконалення  роботи  відділу  соціального  захисту  населення;
  •  подавати  пропозиції до  проекту  бюджету   Добромильської  територіальної   громади з  питань, що  належать  до  його  компетенції;
  • одержувати в установленому  порядку  від  підприємств, установ  та  організацій  інформацію  з  питань,  що належать  до  його  компетенції;
  • вживати  заходів для  забезпечення  захисту прав, свобод  і  законних інтересів осіб,  сімей;
  • здійснювати посередництво  у представництві інтересів  осіб ,  сімей  та  порушувати  клопотання  про притягнення  до  відповідальності  посадових  осіб,  винних  у порушенні  вимог законодавства.

 

  1. Система  взаємодії

 

Відділ  під час  виконання  покладених  на  нього  питань  взаємодіє   з іншими  структурними підрозділами міської  ради ,  підприємствами , установами  та  організаціями  усіх  форм  власності.

 

  1. Структура  відділу

 

    1.  Положення  про відділ  затверджується міською  радою.
    2.   Штатний  розпис   відділу затверджується міською  радою  у  межах  граничної  чисельності  та  фонду  оплати праці  працівників,  затверджених  міською  радою.
    3.   Начальник  відділу  призначається  та  звільняється  з  посади  міським  головою.
    4.   Посадові  обов»язки  працівників відділу  визначаються  посадовими  інструкціями,які  затверджуються  міським  головою.

 

  1. Керівництво   відділу  .

 

    1. Відділ  очолює  начальник , який  призначається   на  посаду  і  звільняється  з  посади 

міським  головою  одноосібно.

    1. Начальник  відділу :
      1.  Здійснює  керівництво  діяльністю відділу,  несе  персональну  відповідальність за  виконання покдадених  на відділ завдань,  визначає  ступінь відповідальності  своїх  спеціалістів.
      2. Розробляє  Положення  про відділ і  функціональні  обов»язки  працівників  відділу.
      3.   Готує у  межах  своєї  компетенції розпорядження ,організовує   і  контролює їх  виконання.

 

 

 

Сектретар міської ради                                                             О.Мацько

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22.01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

 

РІШЕННЯ

 

Про  вступ до Обласної асоціації

місцевих рад “Ради Львівщини”

 

З метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальної громади, керуючись частиною 1 статті 15 та пунктом 21 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України “Про асоціації органів місцевого самоврядування”, Добромильська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1.         Вступити в Обласну асоціацію місцевих рад “Ради Львівщини”.

2.         Уповноважити  міського голову Куляса Петра Петровича представляти Добромильську міську раду Самбірського району Львівської області в Обласній асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.

3.         Укласти з Обласною асоціацією місцевих рад “Ради Львівщини” договір про сплату вступного та щорічних членських внесків.

4.         Передбачити в  місцевому бюджеті кошти для сплати щорічного членського внеску до Обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини” за 2021 рік.

5.         Надіслати це рішення до Обласної асоціації місцевих рад “Ради Львівщини”.

6.         Контроль за виконанням рішення залишаю за собою .

 

 

Міський  голова                                                               П.Куляс

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22.01.2021 року                                                                №

м. Добромиль

 

РІШЕННЯ

 

 

Про надання згоди на прийняття

у комунальну власність територіальної громади

нерухомого майна

 

 

Заслухавши та обговоривши інформацію міського голови П. Куляса «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади нерухомого майна», відповідно до п.2.ст.60 «Про місцеве самоврядування в Україні» , враховуючи рішення сесії Міженецької сільської ради №1156 від 15.07.2020 року, Добромильська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати  згоду на  безоплатне прийняття  у власність Добромильської міської територіальної громади нежитлової будівлі  (котельні з відповідним обладнанням за адресою: вул.Газовиків,16 с. Міженець Старосамбірського району Львівської області)згідно з додатком.

2. Використовувати нежитлову будівлю (котельню з відповідним обладнанням)  за цільовим призначенням та не відчужувати  у приватну власність.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                                            П.Куляс

 

 

 

 

 

                       

 

 

 

                                                                  Фото без опису

                                                              УКРАЇНА

                                         ДОБРОМИЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

                                                     ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Четверта (позачергова) сесія                                               VІІІ-го  скликання            

від 22. 01.2021 року                                                                 №

м. Добромиль

                                                                                                    

                                                                 РІШЕННЯ

 

Про зміну засновника та затвердження 

Статутів у новій редакції (загальноосвітні навчальні заклади,

заклади дошкільної освіти, заклади позашкільної освіти )

 

          Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи Постанову Верховної ради України «Про утворення та ліквідацію районів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 травня 2020 № 624-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Львівської області», враховуючи рішення сесій Добромильської міської рали від «10» грудня  2020 року №  16 «Про початок реорганізації Нижанковицької  селищної ради Новоміської  сільської ради, Міженецької  сільської ради,  Трушевицької сільської ради, Княжпільської сільської ради,   Солянуватської  сільської ради,  Тернавської сільської ради  Старосамбірського району  Львівської області шляхом приєднання до  Добромильської міської ради Самбірського району Львівської області» та від 23 грудня 2021 року №26 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність  Добромильської міської територіальної громади закладів,  їх приміщень та майна» , з метою забезпечення якісного навчально   - виховного процесу Добромильська міська  рада:

                                                              

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити акти приймання – передачі загальноосвітніх навчальних закладів , закладів дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти з спільної власності  територіальних громад району та з власності Новоміської сільської, Міженецької сільської та Нижанковицької селищної рад у власність Добромильської територіальної громади.
  2. Внести зміни до складу засновників загальноосвітніх навчальних закладів, закладів дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти та визначити Добромильську міську раду Самбірського району Львівської області засновником цих закладів згідно з додатком 1.
  3. Перейменувати загальноосвітні навчальні заклади, заклади дошкільної освіти, заклади позашкільної освіти згідно з додатком 2.
  4. Затвердити Статути  загальноосвітніх навчальних закладів, закладів дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти Добромильської міської ради, виклавши  їх у новій редакції згідно з додатками.
  5. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну депутатську комісію з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (І.Баген).

 

Міський голова                                                                                            П.Куляс

 

 

Додаток 1 до рішення

Добромильської міської ради

від 22 січня 2021 року №53

 

п/п

Назви загальноосвітніх навчальних закладів , закладів дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти Старосамбірського району

1

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів, с.Конів, Новоміської сільської ради ,Старосамбірського району,Львівської області

2

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с.Болозів Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області

3

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с. Боневичі Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області

4

Загальноосвітня середня школа І – ІІІ ст. с. Нове Місто Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області

5

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с.Грушатичі Новоміської сільської ради, Старосамбірського району, Львівської області

6

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с. Чижки Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області

7

Боршевицька загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів Нижанковицької селищної ради, Нижанковицької ОТГ Старосамбірського району Львівської області

8

Нижанковицька загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів, Нижанковицької селищної ради, Нижанковицької ОТГ Старосамбірського району Львівської області

9

Загальноосвітня середня школа І – ІІ ступенів с. П’ятниця Старосамбірського району Львівської області

10

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ст. с.Тернава Старосамбірського району Львівської області

11

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів ім.Б.Цицика с.Солянуватки Старосамбірського району Львівської області

12

Опорний загальноосвітній навчальний заклад – «Загальноосвітня середня школа I-III ступенів м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області»

13

Філія опорного загальноосвітнього навчального закладу « Загальноосвітньої середньої школи І – ІІІ ступенів м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області» – «Загальноосвітня середня школа І ст. с.Губичі»

14

Філія опорного загальноосвітнього навчального закладу « Загальноосвітньої середньої школи І – ІІІ ступенів м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області» – «Загальноосвітня середня школа І ст. с.Передільниця»

15

Філія опорного загальноосвітнього навчального закладу « Загальноосвітньої середньої школи І – ІІІ ступенів м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області» – «Загальноосвітня середня школа І-ІІ ст. ім. Катерини Денис с.Мігово»

16

Філія опорного загальноосвітнього навчального закладу « Загальноосвітньої середньої школи І – ІІІ ступенів м. Добромиль Старосамбірського району Львівської області» – «Загальноосвітня середня школа І-ІІ ст. ім.Дмитра Хадая с.Княжпіль»

17

Навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – учнівське лісництво ім.о.І.Могильницького» с.Міженець  Міженецької ОТГ Старосамбірського району Львівської області

18

Загальноосвітня середня школа І ступеня с.Дроздовичі Міженецької ОТГ Старосамбірського району Львівської області

19

Музична школа м.Добромиль Старосамбірського району Львівської області

20

Дошкільний навчальний заклад «Казка» м.Добромиль Старосамбірського району Львівської області

21

Заклад дошкільної освіти «Струмочок» с. Нове Місто Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області

22

Заклад дошкільної освіти «Колосок» смт. Нижанковичі Нижанковицької ОТГ Старосамбірського району Львівської області

23

Добромильський Центр дитячо-юнацької творчості Старосамбірського району Львівської області

 

Секретар міської ради                                                                       О.Мацько

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2 до рішення

Добромильської міської ради

від 22 січня 2021 року №

 

 

 

п/п

Стара назва загальноосвітніх навчальних закладів , закладів дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти Старосамбірського району

 

Нова назва загальноосвітніх навчальних закладів , закладів дошкільної освіти, закладів позашкільної освіти Добромильської міської ради Самбірського району

1

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів, с.Конів, Новоміської сільської ради ,Старосамбірського району,Львівської області (ЄДРПОУ 22385555)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, с.Конів, Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

2

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с.Болозів Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області  (ЄДРПОУ  22385383)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Болозів Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

3

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с. Боневичі Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області (ЄДРПОУ 22385398)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Боневичі Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

4

Загальноосвітня середня школа І - ІІІ ст. с. Нове Місто Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області (ЄДРПОУ  22385868)

Заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів с. Нове Місто Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

5

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с.Грушатичі Новоміської сільської ради, Старосамбірського району, Львівської області (ЄДРПОУ  22385517)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.Грушатичі Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

6

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с. Чижки Новоміської сільської ради Старосамбірського району Львівської області (ЄДРПОУ 22385779)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Чижки Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

7

Боршевицька загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів Нижанковицької селищної ради, Нижанковицької ОТГ Старосамбірського району Львівської області (ЄДРПОУ 22385360)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Боршевичі Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

8

Нижанковицька загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів, Нижанковицької селищної ради, Нижанковицької ОТГ Старосамбірського району Львівської області (ЄДРПОУ  22385851)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів смт. Нижанковичі Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

9

Загальноосвітня середня школа І - ІІ ступенів с. П’ятниця Старосамбірського району Львівської області (ЄДРПОУ  22385638)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с.П'ятниця Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

10

Загальноосвітня середня школа І-ІІ ст с.Тернава Старосамбірського району Львівської області (ЄДРПОУ 22385696)

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів с. Тернава Добромильської міської ради , Самбірського району, Львівської області

11