Оголошення про проведення засідань постійних депутатських комісій

Дата: 17.05.2021 11:55

Фото без описуЗ метою підготовки питань та проєктів рішення на чергову шосту сесію Добромильської міської ради VIII скликання 18 травня в приміщенні міської ради відбудуться засідання постійних депутатських комісій, зокрема :

1. Постійна депутатська комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально -економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва - о 14.00 годині (кабінет міського голови) з наступним переліком питань порядку денного :

1.1.  Про внесення змін до бюджету Добромильської міської ради на 2021 рік ( в частині реалізації обласних програм).

Доповідач: О. Городиська, начальник фінансового відділу Добромильської міської ради.

1.2.  Про внесення змін до бюджету Добромильської міської ради на 2021 рік (перерозподіл коштів в межах головних розпорядників).

1.3. Про внесення змін до бюджету Добромильської міської ради на 2021 рік ( в частині виділення   співфінансування на реалізацію проектів).

1.4. Про затвердження  звіту про виконання  бюджету Добромильської міської ради за І квартал 2021 року.

1.5. Про встановлення розміру відрахувань  до бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними  підприємствами.

1.6. Про звільнення КП МВУЖКГ м.Добромиль від сплати податку за землю, податку на нерухоме майно та податку в частині чистого прибутку на 2022 рік.

Доповідач: М.Кропивницька, начальник відділу бухгалтерського обліку міської ради.

1.7. Про затвердження місцевих податків і зборів.

1.8. Про   встановлення ставок земельного податку та надання пільг зі сплати земельного податку на  2022 рік на території Добромильської міської ради

1.9. Про   встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік.

2. Постійна депутатська комісія з питань врегулювання земельних відносин - о 15.00 годині (кабінет земельного відділу).